.

.

Попуст
Процелуларен серум на Delarom Eye Contour 15ml од Delarom

Процелуларен серум на Delarom Eye Contour 15ml од Delarom

DEN 4313.44

Износот
Залиха

Процелуларен серум на Delarom Eye Contour 15ml со блага и богата текстура е анти-стареечка грижа совршено прилагодена на чувствителната и деликатна кожа на контурата на очите и е погодна за сите типови на кожа. Овој серум делува благодарение на малолетничката и ирисот познат по нивното навлажнувачки и ревитализирачко дејствување. Тие се комбинирани со природни активни состојки, овозможувајќи да се врати кожната структура и да се бори против видливи знаци на стареење. Кожата е мека и удобна, а окото е видливо помладо, од ден на ден. Користете Примени утро и/или вечер на контурата на окото. Индикација : анти-стареење грижа за контурата на окото.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

СЕРУМ ЗА РОЗАЦЕА ЗА ЛИЦЕ : Набавете Серум Розакаре е ултрахидратантен серум кој работи како секојдневен

DEN 207.84

Моќната формула На Вродениот Елиминатор на Серумот ги чисти вродените, испакнатините и иритацијата нас

DEN 159.84

Ако го изберете материјалот Против Стареење кој најмногу се сакал од минатото, тој ве потсетува На Рети�

DEN 95.84

серум за климатизација богат со хранливи материи за поддршка на појавата на раст на трепките тенка четк

DEN 0.33

Натопени Со кокосово масло и есенција Од Маслиново масло за да додадат сјај и влага Помага при оставање

DEN 2.67

Марула : ладно цедено масло кое е преполно со хранливи материи што го прават одлично погодно за формулац

DEN 1.67

Еден од најдобрите производи за кожа на лицето Тоа доведува до намалени знаци на стареење, помладешки т�

DEN 1.00

Најдобар Серум За Лице Со Витамин Ц За Мрсна Кожа Какаду Слива е највисокиот извор На Витамин Ц Во свето�

DEN 3.33

Моќните состојки и служат на кожата со забавување на процесот на стареење и намалување на појавата на б�

DEN 319.52

Овој Серум За Осветлување користи растителни екстракти и антиоксиданси за борба против пигментацијата

DEN 2.67

Епидермалниот Фактор На Раст (ЕГФ) го стимулира субдермалното производство на Колаген и Еластин...

DEN 3.00

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ : Витаминот Ц се меша Со Витамин Е, Глутатион, Кофеин и Ergотионеин за да ја п

DEN 1.00

[Негување и навлажнување] Навлажнете ја кожата, изгледа сјајно и младешко, направете ја вашата кожа пос�

DEN 1280.00

Длабоко ја хидрира кожата Помага во намалување на појавата на фини линии и брчки Помага во осветлување �

DEN 2.67

Исфрлете една цевка од лентата, извртувајте ја за да ја запечатите и издадете половина количина со голе�

DEN 2.67

● КЛИНИЧКИ ТЕСТИРАНО : Врз основа на клиничка студија на 31 учесник, по 2 недели употреба, клинички е дока�

DEN 1104.00

ВРЕМЕ Е ЗА СЈАЈ : тоа не е вашиот просечен крем за брчки! Сјај подмладувачки и навлажнувачки серум за лиц�

DEN 159.84

Сув, ронлив скалп? Проретчена коса? Ви треба влага? НЕГУВАЈТЕ : Папаја е преполна со витамини А, Ц + Е, кои о

DEN 2.33

€Помлади Ме Колаген Поттик : Анти брчки Серум за лице Ја заклучува влагата, го стимулира производството

DEN 76.64

Клинички докажано за подобрување на целокупната текстура и тон на кожата Обезбедување антиоксидантна �

DEN 1792.00

ГО БАЛАНСИРА ТОНОТ на КОЖАТА : дали сте уморни од користење на повеќе производи за да постигнете здрава �

DEN 720.00

7 Одлични подобрувања на Кожата : непосредна хидратација, негување, зацврстување, смирување и кревање на

DEN 1.00

Отворач на очи Активни состојки со високи перформанси Овој осветлувач на крем за очи и крем за очи вклу

DEN 1.67

Чист Витамин Ц овој серум за кожа е формулиран со 135.000 ppm (13,5%) Чист Витамин Ц за да и даде на вашата кожа с�

DEN 2.33

Sewa Insam Суштина 30 ml анти стареење, минимизирање на порите, кревање, коректор и осветлување Sewa Insam Суштинат�

DEN 1.33

ПОПРАВКА И ОБНОВУВАЊЕ Зачувајте ја и надополнете ја влагата на вашата кожа додека видливо ја измазнува�

DEN 1.67

СУПЕРПОЛНЕТ СЕРУМ : Нашиот серум е изработен со коктел од високо концентриран витамин Ц и алфа арбутин...

DEN 2.33

ЗА ПОСВЕТЛА, ПОЗДРАВА КОЖА : кога се нанесува, овој крем може да помогне да се зголеми сјајноста на вашат�

DEN 511.84

За да се обезбеди длабока апсорпција, темелно масирајте ги серумите во кожата Сертифицирана органска ф�