.

.

Попуст
Професионална Шасија За Резервоари За Роботи Т600 Со Комплет За Мотори СО ВИСОК Вртежен Момент ЕДНОНАСОЧНА струја, Роботски Модел На Гасеница Со Гасеница Со 4wd Платф

Професионална Шасија За Резервоари За Роботи Т600 Со Комплет За Мотори СО ВИСОК Вртежен Момент ЕДНОНАСОЧНА струја, Роботски

DEN 1599.84

Износот
Залиха

Во споредба со пвц шасијата автомобил, тој е во состојба да носи 0-5кг работи и да работи на нерамни теријани стабилно. И нашата професионална професионална техничка поддршка. Уникатен Дизајн-Различен од другите роботски автомобили, овој комплет за рангирање на учење има 8 тркала со мечки, овој дизајн може високо да ја подобри стабилноста на шасијата и носивоста. Што Добиваш? Во овој пакет, ќе добиете пакет за шасија за играчки rc, димензија : 19,5 во * 12,2 во * 2,95 во(49,5 см *31 см * 7,5 см), кој вклучува тркала за мечки *24 парчиња, погонски тркала *4 парчиња, странични плочи *4 парчиња, рамна рамка *1 парчиња, пластични патеки * 2 парчиња, мотори со еднонасочна струја со енкодер *4 парчиња.Премиум Комплет ЗА ПАРЕА - оваа програмабилна платформа за возила со следење е специјална дизајнирана за образование На Стем, робот сам хобист и професионално поле.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Корејски тв Анимација Серија Тобот Против Карактер" Капетан Полицијата " точка производ...

DEN 186.40

Спречете лизгање на прстите и ублажување на заморот на палецот,заштитете ги џојстиците од прашина и гре

DEN 185.44

Дали ќе најдете вистинско богатство на натопено злато „Power Core“? Има 6 роботи што треба да се соберат Изм�

DEN 2.33

Ако не сте задоволни од набавката, ве молиме мора да се чувствувате слободно да не контактирате Контрол�

DEN 959.20

Хексбуг Battlebots Arena номинираше за иновативна играчка на годината Две притисоци активирани пулверизирачк�

DEN 2.33

1 Интелигентно Признавање : детето ја става картичката за учење пред робот и привлекува желка...

DEN 902.40

Ве молиме контактирајте со нас во секое време, ако било кое прашање Програмирање Робот Играчка има 6 реж�

DEN 458.88

Маневрира во која било насока за само неколку секунди со својот минијатурен, елегантен далечински упра�

DEN 2.00

Развој на софтвер и хардвер и упатство за дизајн за целосен сет НА СЛЕМ навигација Ако не сакате сами да

DEN 3.00

Командувајте Со Работ На Роботската Рака за повеќе движења и функции Поддржете различни загради : Одгов

DEN 0.67

Карактеристики : Оригинален Дизајн На JConcepts висок напад, Vагол Дизајн Радикален, нервозен JConcepts, заедно с�

DEN 0.67

Прилагодена ткаена еластична лента за глава која не е ниту премногу лабава ниту премногу затегната на г

DEN 1116.80

100% СТОМАЧНИ Увезени Опремен со Контролер За Домофон (во рамките на 20 Метри), Кој Ви Овозможува Да Разгова

DEN 3.33

Класичен Робот За Играчки : нашиот робот за играчки е безвременска класика која никогаш не излегува од м

DEN 239.84

НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ : 7 100% БЕЗБЕДЕН : материјалот ЕВА со Тврд квалитет е Полуводоотпорен, Отпорен на Удар

DEN 1376.00

1* Контролер 1 Упатство За Употреба Издржливо дизајниран и сигурно изграден за да издржи мало влијание и

DEN 1.33

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 6каналниот приемник AR6200 DSM2 е одлично решение за сите модели на авиони кои

DEN 2.00

Пакет Вклучени : розова далечински управувач робот куче играчка и 2.4 GHZ интелигентни глас контролирани р

DEN 3.00

Децата можат да интегрираат роботи и кодирање со помош на бесплатната апликација „Комплет за Apitor“ Дец�

DEN 1.00

[Мултифункционален акционен дијаграм] играчката за деформација се претвора помеѓу роботот и моделот на

DEN 174.24

Ефикасно зголемете ја висината за 25мм по употреба, намалете го абењето на стативот и шасијата и сепак мо

DEN 559.68

Играчките за борбени војни со роботи Хексбуг се одличен стартер за децата кои сакаат да се нурне во свет

DEN 1505.60

Препорачани Возрасти : 8+ Електронската птица е USB полнење; 20 минути полнење за 20 минути летање...