.

.

Попуст
Професионални Електрични Машинки За Коса За Миленичиња За Миленичиња За Миленичиња За Кучиња Електрични Машини За Бричење Мачки Машини За Сечење Коса Со Голема Мо

Професионални Електрични Машинки За Коса За Миленичиња За Миленичиња За Миленичиња За Кучиња Електрични Машини За Бричење Мачки

DEN 1139.20

Износот
Залиха

Литиумските батерии имаат кратко време на полнење, подолга моќност на празнење и функции за заштита од полнење и празнење за да обезбедат безбедно бричење. Користење мотор со бакарно јадро, голема брзина, низок шум и стабилна моќност. Пренослива кука : внимателен дизајн, лесен за чување и носење после фризура, не е лесно да се изгуби. ЛЕД-лцд-екранот ја прикажува преостанатата моќност во реално време. Тој е ergономски, погоден за различни форми на раце и нема да се замори по долготрајна употреба. Литиумските батерии имаат кратко време на полнење, подолга моќност на празнење и функции за заштита од полнење и празнење за да обезбедат безбедно бричење.Користење мотор со бакарно јадро, голема брзина, низок шум и стабилна моќност.Пренослива кука : внимателен дизајн, лесен за чување и носење после фризура, не е лесно да се изгуби.ЛЕД лцд-екранот ја прикажува преостанатата моќност во реално time.It е suitableономски, погоден за различни форми на раце и нема да замор по долготрајна употреба.Име на производот : напојување Со ножици За Миленичиња : полнење и приклучок двојна употреба, може да се користи со електрична енергија.Прилагодување на сечилото : 0,1 - 3ммблејд конфигурација : долг и краток метод на мешан назабен прекинувач : притисни прекинувач боја на производот : должина на кабелот за слонова коска : околу 2м должината може да се прилагоди : 3мм / 6мм / 10мм / 13мм четири чешли за позиционирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн...

DEN 1.00

Унисекс Возрасни Големина на рамката 16 1 / 4 х 22 Одговара На Дипломи кои се 8,5 х11 Хоризонтални Рамката е по�

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 0.33

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 884.48

Опсег на Примена : практичната кутија за алатки за мотоцикли е професионално изработена Кутијата за ала

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube..

DEN 1.00

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка

DEN 475.84

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата...

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 2.33

ВЕДНАШ ИЗЛАДЕТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : Откако Ќе се навлажни, А потоа ќе го наместите елекот за ладење на кучет�

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 834.72

Маслото од рицинус и јојоба работат заедно во елиминирање на првутот и снегулките Ова масло за раст на б