.

.

Попуст
Professionalел Професионални Магнетни Двојни Ленти Трепки, Виспи

Professionalел Професионални Магнетни Двојни Ленти Трепки, Виспи

DEN 113.28

Износот
Залиха

Пред-закривената лента го олеснува ставањето на магнетните трепки бидејќи тие се совршено контурирани за да одговараат на капакот магнетите на горната трепка со магнети на долната трепка-само ставете и притиснете, едноставно без напор. Отпорен на бранови : не е потребно лепило. Трепките остануваат ставени додека не сте подготвени да ги отстраните. Направено од човечка коса за мек, природен изглед. Колекцијата На Магнетни Трепки arел е револуционерна технологија со повеќе магнети која користи практично невидливи магнети, стратешки вградени од крај до крај за целосен магнетски контакт, така што трепките лежат беспрекорно по природната линија на трепките и не се разгоруваат. Пред-закривените ленти го олеснуваат ставањето на овие магнетни трепки бидејќи се совршено контурирани за да одговараат на капакот. Широк спектар на изглед на трепките, вклучувајќи ги и нашите # 1 кои продаваат Шипки, оригиналните пердувести трепки и природните трепки во стилови на ленти и акценти, ви даваат избор во кој ќе го доловите тој посебен изглед.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 111.84 -110 %

Вегански и Без Суровост Вештачки ТрепкиНаправени од синтетички влакна со највисок квалитет, вештачкот�

DEN 175.84 -110 %

Овие магнетни трепки се нанесуваат буквално за неколку секунди ①Лесен За Употреба Овие магнетни трепк�

DEN 1.33 -110 %

Д Кадрава : Д витканите трепки кои даваат чувство за продолжување, ги прави трепките да изгледаат поприр

DEN 271.84 -110 %

Beauticom Premium Dolly's Lash Bave Bawion Boitles ( #1 Perm Curling Losion & #2 лосион за поставување) Qty : 2 шишиња (1 од секој агент)...

DEN 534.40 -110 %

*Многу меко и удобно за носење Одлична услуга за клиенти : Голема количина на акции единици за непосредн�

DEN 704.00 -110 %

Можете да ги закачите трепките во која било форма што ви се допаѓа, и тие ќе изгледаат навистина природн�

DEN 159.84 -110 %

●Трепките Со голема Количина Quockoo 3 D лажните трепки се направени од материјал од тенки влакна ●Погоден

DEN 127.84 -110 %

Високо одделение : Пар флуоресцентни рачно изработени драматични лажни трепки 100% гаранција за услугата

DEN 475.20 -110 %

【Висок квалитет на трепките】 Сите лажни трепки се рачно изработени на трепки за мијалник, кои се приро�

DEN 1820.80 -110 %

Совршен Подарок : Овие кутии за складирање трепки не се само случај за контејнери за трепки може да биде

DEN 0.67 -110 %

? Одлични трепки Од Синтетички влакна : 3д око прават ефект, Ултра лесен,Без свиткување, стабилно виткање.

DEN 2.00 -110 %

Висококвалитетните И Рачно ИЗРАБОТЕНИ Трепки ОД 5д Визон се пет екстензии по вентилатор залепени на ед�

DEN 3.00 -110 %

Користете ја чистата вода за чистење по секоја употреба ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 6 пара Отстранливи Очни Капаци

DEN 1.00 -110 %

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

DEN 2.00 -110 %

Медицинска Лента за Продолжување на трепките 4х1, 3cm Each Rol Mile Високи Трепки Од Нане Кои изгледаат Како Екс�

DEN 3.00 -110 %

Употреба : Може да се користи за сценско шоу, божиќ, косплеј, САМОСТОЈНА шминка за кукли, натпревар за шми

DEN 2.33 -110 %

Ќе добиете одличен ефект Сите трепки Се Направени Без Суровост И Вегански.Додадете лепак долж коренот н

DEN 159.84 -110 %

Навивам : c / cc / d Користете за : екстензии на камшик Бренд : Иншихол.Лесен за употреба : Секоја ленти од т�

DEN 191.84 -110 %

[Трепки Со врвен Квалитет] : нашите екстензии на трепките за волумен се направени од 100 проценти прозилк �

DEN 603.20 -110 %

Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани Пакетот не содржи лажни трепки Идеален пода�

DEN 364.80 -110 %

ако ви треба друга големина,ве молиме оставете ми порака Започнете Го Вашето Уметничко Патување Во моја

DEN 545.60 -110 %

Лепак на дното од паѓање Мека и лесна, безопасна до кожата и очите Предности : отпори на печење, висока те

DEN 0.67 -110 %

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

DEN 3.33 -110 %

Ви благодариме за разбирањето Лажни Трепки Бенд : Други Лажни Трепки Должина : над 1,5 cm False Трепки Сортира