.

.

Попуст
Производите од миленичиња Мираж ми го посвојуваат rhinestone bandana, мала, тиркизна

Производите од миленичиња Мираж ми го посвојуваат rhinestone bandana, мала, тиркизна

DEN 134.24

Износот
Залиха

100% памучна бандана. Одличен начин да ја покажете личноста на вашето домашно милениче. Опкружување на шиење на HEMS за да се обезбеди солидна издржливост. Лесно се врзува околу вратот на миленичето. Нашите бандани се 100% памук со ширење на преклопување на ХЕМС за да се обезбеди солидна издржливост, ослободена од распрснување и бегство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Нашите јаки од бандана се двојно зашиени Јаката е забравена на сите вистински места...

DEN 1.00

Производот вклучува : миленичиња бандана Материјал : полиестер Големина : 3 големини за кучиња и мачки...

DEN 175.84

【Големина】 Шамија за роденден на кучиња : 25 "x 17 '' x 17 '', одговара за големина на вратот помала од 22 инчи; b

DEN 1.00

Пакет : Пакет од 2 парчиња бандани, дојдете како претходно преклопени и лесни за носење, не само за вашиот

DEN 127.84

Она што го добивате е 2 пакувања кучиња бандани во различен стил, прекрасните шамии за кучиња за Ноќта на

DEN 1.33

Совет за перење : Оваа марама за миленичиња е за миење на рацете и може да се мие машината, не се впива дол

DEN 1.00

Управил за роденденска забава СТМК куче, куче роденден бандана момче со куче роденденска забава Број на

DEN 159.84

? Симпатична бандана за Ноќта на вештерките за вашето крзно бебе !! ? Прекрасен подарок за Ноќта на вештер

DEN 165.92

100% памучна бандана Одличен начин да ја покажете личноста на вашето домашно милениче Опкружување на шие�

DEN 2.33

[Забелешка] : Овие шалчиња за кучиња погодни за кучиња со мала до средна големина мачки миленичиња...

DEN 159.84

? Големина : 10.6 ''*11.4 ''13 '', одговара за средно и мало куче ? Материјал : 100% памук, многу безбеден материјал за

DEN 3.33

Пакетот вклучува : 1 x Денот на благодарноста Бандана, 1 x Божиќна бандана Што е одличен избор за фестивалс

DEN 2.00

Совет за перење : Оваа марама за миленичиња е за миење на рацете и може да се мие машината, не се впива дол

DEN 3.00

Тоа е идеален придружник за секојдневна употреба кога одите во парк, купувате во трговски центар, ужива�

DEN 2.33

Материјал со висок квалитет : Нашите кучиња бандани се изработени од мека и висококвалитетна памучна тк

DEN 159.84

【Вклучен пакет】 : 1 момче за роденден на кучиња, момче од 1 прилагодливо кучиња, 1 роденденска капа и 09 са�

DEN 3.33

100процентна памучна бандана Одличен начин да ја покажете личноста на вашето домашно милениче Опкружува

DEN 159.84

Пакет од 2 квалитетни, реверзибилни кучиња бандани сет, кариран памучен материјал Виолетовата бандана и

DEN 127.84

Направете смела изјава во овие нови трендовски дизајни на Фурово Нашите бандани се направени со две зат

DEN 1529.60

Додатоци за домашни миленици : Библиите за костуми за кучиња можат да се применат и на кучиња и за мачки,

DEN 1.00

Страна на вратот на оваа бандана е 23,6 ", погодна за повеќето мали миленичиња мачки мачиња мачиња кучиња к

DEN 89.44

Сакаме да знаете дека вашата семејна кујна е многу важна за нас Направете вашите кучиња да изгледаат си�

DEN 75.36

100% памучна бандана Одличен начин да ја покажете личноста на вашето домашно милениче Опкружување на шие�

DEN 79.84

【Големина】 : Триаголник 23.62 "*16.54"*16.54 "Шамијата на кученцата може да се преклопи повеќе пати погодна за п�

DEN 1.33

И прилагодливата затегнатост нема да го направи вашето домашно милениче да се чувствува непријатно...

DEN 1504.00

Стилска бандана со прилагодлива лента за вратот Печатено од едната страна со уникатен дизајн Вклучува �

DEN 175.84

Полиестер Премиум ткаенина, мека и дише, издржлива и удобна за носење, не е лесно да се избледи Дајте им н