.

.

Попуст
ПУПА Милано Вампир! Исклучителна Маскара За Волумен - За Обемни И Драматични Трепки - Формулата За Издолжување И Дефинирање Додава Привлечност За Очи Со Долги, Дебе?

ПУПА Милано Вампир! Исклучителна Маскара За Волумен - За Обемни И Драматични Трепки - Формулата За Издолжување И Дефинирање

DEN 379.84

Износот
Залиха

Добијте исклучителен волумен и густина со нашата формулација за ултра задебелување. Одвојување и дефинирање на поединечни трепки со секој слој, нашата уникатна четка ветува убави, засилени трепки. ОФТАЛМОЛОГ ТЕСТИРАН И ПАРАБЕН СЛОБОДЕН.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33 -80 %

ДХЦ Тоник За Трепки 2 пакет е гел за кондиционирање на трепките кој ги зајакнува трепките и помага да се �

DEN 1.67 -80 %

Формулата за подобрување на трепките го надополнува природниот циклус на раст на трепките и го подобру�

DEN 1.00 -80 %

Со Маскарата Со Долги Трепки и нејзината форма на четка 906090, трепките се прекрасно одделени и издолжени.

DEN 64.16 -80 %

●Лесна Апликација● Лесната И Пренослива Маскара Лесна За Лизгање На Трепките И Лесна За Лизгање ве мо�

DEN 0.67 -80 %

●СОЗДАДЕТЕ ГО ВАШИОТ СОВРШЕН ИЗГЛЕД за ШМИНКА за ОЧИ оваа водоотпорна, долготрајна маскара обезбедува

DEN 159.84 -80 %

●Материјал : ПЕТГ / АБС / ПП; Капацитет околу : 4мл (0,14 мл) +Големина (Прибл.) : 3,3 инчи х 1 / 2 инчи / 84 мм х 12 мм; �

DEN 527.84 -80 %

Прецизниот Ајлајнер создава прецизни линии и обезбедува абење ДО 12 ЧАСА, со боја отпорна на дамки ПРИРО�

DEN 3.00 -80 %

Произведено во САД Или Увезено маскара црн волумен и затворање должина ?●Веднаш Густи И Долги трепки●Ш

DEN 1.00 -80 %

3 Во 1 Дневен крем За КУБИКА : Подлога, Коректор и дневна крема за сончањесето тоа може да го направи новио

DEN 19.68 -80 %

Исклучително Финото Четкање Помага Да се Премачкаат Тешко достапните Трепки ве молиме бидете сигурни д

DEN 105.60 -80 %

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 47gpackage гол

DEN 74.72 -80 %

Тип На Производ : Маскара Точка Димензија На Пакетот : 16,51 См Л Х 6,985 См В Х1, 27 См Ч Тежина На Пакетот : 0,113 кг

DEN 1270.40 -80 %

Тоа Линии Пара За Раст На Трепките Манга Трепките Сензационални Шери Се Одржи На Убава Шминка сочинуваа