.

.

Попуст
Quesheng Air Huridifier USB дифузер за дифузер преносен дифузер за масло од арома за канцелариска спална соба дома

Quesheng Air Huridifier USB дифузер за дифузер преносен дифузер за масло од арома за канцелариска спална соба дома

DEN 2.67

Износот
Залиха

Убав изглед. Мал и исклучителен, не зазема простор. Користете го во автомобилот, уживајте во маглата на водата и одете во шумата за магла, што е освежувачко. Ситна атомизација. Длабоко навлажнува. Малите молекули лесно навлегуваат во површината на кожата и стигнуваат до базалниот слој за да ги задржат клетките добро-смирени. Шарени светла. Спијте мирно со вас и вашиот lубовник во тивка ноќ со шарени ноќни светла. Видлив резервоар за вода. Транспарентниот резервоар за визуелна вода може да го следи преостанатиот волумен на вода во секое време, водата однапред, а навлажнувачот е без загриженост. Убав изглед. Мал и исклучителен, не зазема простор. Користете го во автомобилот, уживајте во маглата на водата и влезете во шумата за магла, која е освежувачка. Длабоко навлажнува. Малите молекули лесно навлегуваат во површината на кожата и стигнуваат до базалниот слој за да ги задржат клетките добро-смирени. Спијте мирно со вас и вашиот overубовник во тивка ноќ со шарени ноќни светла.Визибилен резервоар за вода. Транспарентниот резервоар за визуелна вода може да го следи преостанатиот волумен на вода во секое време, однапред водата, а навлажнувачката е без загриженост. Повеќе детален дизајн. Дното што не се лизга; лесно расклопување и склопување, USB универзален интерфејс; Непречен прекинувач за контрола на шарени светла, итн. Voltage (M : 5 VPower (W) : 2 Wnoise :

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 415.84

Светилката сол може да го ослободи стресот, да помогне во опуштање на телото и умот, да го стабилизира ра

DEN 1.67

Што треба да забележам? Ве молиме, изберете ја соодветната големина на стапчињата за дифузер на дрво од �

DEN 1.33

Гаранција за задоволство : засновано, собрано и испорачано од САД со 30 годишно искуство, Месицијални е д�

DEN 377.44

Дизајн на изглед : Исклучителна и мала, инсталација поставена со wallидови, дифузерот за арома заштедува п

DEN 0.67

Инфузирајте ја просторијата : Ставете ги трска во мирисот и оставете ја аромата со миризба со слатка мир

DEN 1.67

"" Сега решенијата Ултразвучно дифузер за нафта ја обединува научната иновација со современ дизајн за д�

DEN 2.67

Прилагодлива природна нараквица од камен од лава, налепена со трајно и силно најлонско придржување за д

DEN 2.33

【Единствен дизајн】 Уникатен дизајн : Направено од природен камен материјал, овој ѓердан од шкафче е ис�

DEN 1.00

Должина на ланецот : 62,5 см (Околу Опремена со зелена подлога за перење, лесен за употреба, само испуштет�

DEN 259.04

Тоа е значително подобрен квалитет на воздухот : Покрај тоа што се користи за ароматична терапија, овој �

DEN 2.00

Ултразвучен керамички дифузер Ултразвучниот дифузер на Брукстон ослободува мирна и релаксирачка енер

DEN 0.67

Пумпа олеснување веднаш и ефикасно!.; овлажнител е одличен за бебе, мали деца и возрасни и совршено се вк�

DEN 1320.00

Најлесен, најчист начин за мирис на вашиот дом : Доживејте подолготраен, рамномерно распореден мирисбез

DEN 2.00

[Рачно изработен дифузер за жито од дрво] Нашиот дифузер за мирис од 500 мл е дизајниран со чисто природно

DEN 1.67

Топката за ароматерапија може да се отвори и можете да ставите светлечка топка, топката за есенцијално

DEN 97.28

Дијаметар : 22,5мм (7 / 8 "); Дебелина : 3мм; Ароматерапијата Дифузер за полнење на кокошки за полнење ; Тој е со�

DEN 1.33

Стик на темјан, проток на грб и едноставен Безбеден и еколошки материјал Одлично парче за вашата домашн�

DEN 1161.60

Ароматерапија за туширање Уживајте во мирисот На Капини, мандарини и диви гарденија во вашиот туш...

DEN 1.33

100% куќиште на бамбус Континуирано или наизменично гребење Тајмер : 1 и 2 часа Земја на потекло е Кина Дифу

DEN 739.20

Цветна форма : Исклучителна и убава, многу добра внатрешна декорација Занаетчиството : И тие се одлични �

DEN 249.60

Materialmater ❤ecoпријателски 316 L е изработен од не'рѓосувачки челик, траен, неопаѓачки, недисковирање, водоотп

DEN 2.67

Сет на вредности на два индивидуално спакувани 2500 ml и 4000 ml мултифункционални уреди за ароматерапија : О�

DEN 1.00

Солена ламба : Мекото, амбиенталното осветлување создава мирна и релаксирачка атмосфера Солена ламба : �

DEN 1255.20

Овој уникатен дизајн ви овозможува да ја поставите маглата од ниско до високо Единиците се опремени со �

DEN 312.16

Ѓердан од шише со парфемиподарок за свадба, годишнина, дипломирање, роденден, тимско градење, семејно об

DEN 239.84

или идеи за партии на бели слонови за буџет Преносна ароматерапија : Одлично за училиште, работа или кад�