.

.

Попуст
Работна капа + коса вратоврска буфантни капачиња вратоврска назад капа со џемпер за пикап капа, симпатична јапонска цртана филм среќа мачки риба сина турбанска кап

Работна капа + коса вратоврска буфантни капачиња вратоврска назад капа со џемпер за пикап капа, симпатична јапонска цртана филм

DEN 1.00

Износот
Залиха

100% полиестер. Увезени. ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот што апсорбира од пот е направен од памук, а копчињата се изработени од пластика. Тој е дише и удобно, може да се носи долго време. ☆ Прилагодлива големина : Дијаметарот на горниот дел од печатената капа е 18 см/7 внатре, а грбот е дизајниран со еластична лента + чипка, која е погодна за жени со долга коса и може целосно да ја завитка вашата коса за да избегне валкано . Design Дизајн на копче : Со копчињата од двете страни на работното капаче, можете да ги закачите лентите за штит на лицето на копчињата наместо на ушите за да ја намалите болката и притисокот на ушите. Design Дизајн на потта-Абсорбенти : челото на капачето усвојува дизајн на пот-апсорбирачки. За време на работата, нема потреба да се грижите да бидете погодени од пот, и нема да остави траги кога ќе се носи долго време. ☆ Мулти-намена : Бејзбол капачиња со вратоврска за коса, кои можат да се користат како капаци од медицинска сестра, капачиња за готвачи, капачиња за убавина, итн. Тие се стилски и лесни за совпаѓање. Може да им се даде на вашето семејство/пријатели/колеги на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста. Нашите бејзбол капачиња се стилски печатени, едноставни и лесни за совпаѓање. Погоден за повеќето мажи, жени и тинејџери. Тоа не е само дневен додаток, туку и капа за готвачи, медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за чистење дома, салата за теретана, лесна за чистење, машина за перење и не згаснува.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 175.84

Идеален подарок : За оние кои сакаат шминка, тој е доверлив Ве молиме, не дозволувајте шипката за четки д�

DEN 932.80

Најдобра замена Дојдете со [1] резервоарот за прелевање на течноста за ладење со капачето на резервоаро�

DEN 73.44

* i Phone12 (6.1) Заштитна кутија Прецизни пресеци за звучници, пристаништа за напојување, аудио порти и копчињ

DEN 1.67

Должина : 93мм (66мм / 81мм од центарот на дупката) Копче : Тркалезна 39мм Ева Кноб Материјал за рака : јаглерод

DEN 223.68

100% полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете Направете Америка Флорида тато капа за мажи Гроз

DEN 0.67

Крајна издржливост : трае 12x подолго од другите кабли и докажано е дека издржи над 12000 свиоци во строги ла

DEN 159.84

Карактеристики на производот : 1 Оваа работна капа за торбичка за конска опашка е многу стилска и привле�

DEN 511.20

100% памук : Направено со 9 слоја со високо квалитетен памучен муслин, погоден за чувствителна и нежна кожа

DEN 0.33

Херт+автобуси Елпартс Кригинг клешти Вметнете Ограничување на производителот Костал Плк 14,5, пресек [мм?

DEN 559.84

Експанзија : Оваа плоча за брзо ослободување на камерата е плоча за замена на камерата која помага при с�