.

.

Попуст
Рашка за садови од не'рѓосувачки челик Jahh-дво-слој мултифункционално решетка за садови

Рашка за садови од не'рѓосувачки челик Jahh-дво-слој мултифункционално решетка за садови

DEN 3.33

Износот
Залиха

● Направено од премија 304 не'рѓосувачки челик, решетката за садови без 'рѓа и лесен за чистење. Направете ја вашата кујна по чиста и уредна. Направете ја вашата кујна по чиста и уредна. ● Додадете достапен простор и заштедете време. ● Чувајте, организирајте, висат, исушете и пристапете до садовите, прибор и други кујнски производи. Спецификација Метеријал : 304 не'рѓосувачки Steeldue до различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку различна од сликата. Ве молиме, дозволете ги разликите во големината поради рачните мерења како резултат на рачните мерења .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

● Материјал : пластика ● Со транспарентен капак, јасно може да ја види внатрешноста на нештата, но исто �

DEN 1.33

Голем капацитет за заштеда на простор [Дизајн на голем капацитет] Решетката за садови е доволен за 9 плоч

DEN 3.00

Транспарентен капак, табла за одвојување на мозоци Лесен за користење Поддршката за дното на водата е п�

DEN 4220.80

Дизајн : дизајн поставен на wallидови, ефикасна употреба на кујнски wallиден простор, заштеда на работна пов

DEN 0.67

✔ Подобрена употреба во куќи, станови, кондоси, соби за колеџ, РВ и кампери Ant Користење на корозија во ку

DEN 4385.92

Премиум рамка од не'рѓосувачки челик и пластична плоча за садови до лесен материјал, овој декор за решет

DEN 2.67

65x5 држач за сунѓер на јаглероден челик.Мултиупотреба на решетката за одводнување : Оваа корпа за одвод с

DEN 3.00

Ново додадениот дизајн на фиоката за вода на држачот за прибор совршено ја собира водата на секој слој, �

DEN 1.33

3 × 10 × 8 cmhook големина (големина на 8 cmhook (големина на 8 cmhook (големина на 8 cmhook (големина на 8 cmhook (големина на 8

DEN 223.84

【Добар помошник за пикник】 Постојат рачки од обете страни, кои се погодни за носење и носење...

DEN 4583.84

Боја : Бела Големина на производот : 39,530,514,5 см Материјал : челик + нов PP + силикон Функција : сув на воздухо�

DEN 1.33

Function 3во1 функцијаОваа решетка за сушење на садот се проширува за употреба на шанкот, во мијалникот или н

DEN 1312.00

Може да виси секакви видови на држач за мијалник за мијалник за сушење решетката од не'рѓосувачки челик

DEN 1470.40

Конекторот обезбедува цврста поддршка, така што нема мавтање или тресење за да се спречи падот на вашат�

DEN 169.44

5 1 Ин1 мијалник Кади Помогнете да ги организирате и исушите четките, сунѓерите, крпа за садови, диспензе�

DEN 1492.80

Направено од материјал од не'рѓосувачки челик, отпорен на 'рѓа и издржлив за употреба Дизајнот за одводн