.

.

Попуст
Rcawd Нови надградби на погон на погони на Big Rock 3S, за 1/10 Arrma NEW Big Rock Crew Cab 4x4 V3 3S Blx без четка чудовиште камион RTR, предни задни делови за #ARA4312V3

Rcawd Нови надградби на погон на погони на Big Rock 3S, за 1/10 Arrma NEW Big Rock Crew Cab 4x4 V3 3S Blx без четка чудовиште

DEN 1055.84

Износот
Залиха

? Надградба на делови за #AR310864, ​​#ARAC4043. ? ? 【Спец】 сеопфатниот комплет содржи погони за вратило од 4 парчиња.? Машинирање на ЦПУ : CNC прецизност обработката обезбедува долг живот и подобри перформанси. Најдобро дизајниран, лесен за инсталирање и движење, тоа обезбедува добра надградба за предметите што се доставуваат во вашиот комплет. ✨ 【Rcawd услуга】 : Над 15 години развој, вашата поддршка и континуирано иновации нè доведоа до таму каде што сме денес. Ние го негуваме секој клиент. Било какви сомнежи, pls контактирајте го нашиот пријателски тим RCAWD, ние ќе го решиме. ? Надградба на делови за #AR310864, ​​#ARAC4043. ? ? 【Спец】 сеопфатниот комплет содржи погони за вратило од 4 парчиња.? Машинирање на ЦПУ : CNC прецизност обработката обезбедува долг живот и подобри перформанси. Најдобро дизајниран, лесен за инсталирање и движење, тоа обезбедува добра надградба за предметите што се доставуваат во вашиот комплет. ✨ 【Rcawd услуга】 : Над 15 години развој, вашата поддршка и континуирано иновации нè доведоа до таму каде што сме денес. Ние го негуваме секој клиент. Било какви сомнежи, pls контактирајте го нашиот пријателски тим RCAWD, ние ќе го решиме.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 639.84

Можете да уживате во забавата на возењето за околу 70+ мин време (35+ мин за секоја батерија) 【Двојни мотор�

DEN 1965.44

▲ Користејќи технологија 2,4 GHz, далечинскиот управувач може да контролира повеќе автомобили во исто вре

DEN 0.67

Тоа е одличен теренски камион за затворено и на отворено Слични детали како реалистичкиот RC Car WPL стил, р�

DEN 1065.60

челична плоча за лизгање Клиренс на земја : 3,54инч (90мм) Силен ефикасен систем за пренос.8 : 1 Spur / Pinion Gear 32

DEN 339.20

3 доаѓа целосно собрано, со тело Prographix Оваа електроцентрала со прецизно инженерство ги носи сите заедно

DEN 3.00

Исклучителни детали Врвен квалитет и прецизност инженеринг Вистински на животот детали Лесен за употр�

DEN 1.67

★ Висококвалитетен материјал : Специјалниот дизајн за заштита го прави автомобилот повеќе отпорен на н

DEN 2.33

Многу детално : исто како и вистинската работа, за затворено или на отворено, песочник итн Врвна трка 6 ка

DEN 902.40

★ 【Материјал за заштита на животната средина и заштита】 Користење на други електронски делови и висок

DEN 1.00

★ The remote control front loader has full function 10 channels, it can go forward / backward, turn left / right, scoop up and load arm up / down, simulate light / sound and demo function.

DEN 0.33

Име на производот : 1 : 14 4 WD RC Car Product Големина : 31*24*14 CMSpeed ​​: 50 км / време на време : 7 минути за наплата н

DEN 1.33

4 V 15 C 1800 MAH литиум батерија (вклучена) Големина на батеријата : 70 x 37 x 18 mm / 2.? S550 мотор со висок вртежен мом�

DEN 3.33

? По полно работно време погон на четири тркала, посилен и помоќен Конфигурација на производот Модел : RC T

DEN 8319.84

Новиот систем за задржување на батеријата користи инсерти за прилагодување на пристрасноста на тежина�

DEN 2.00

Контактирајте го нашиот тим по продажбата на време кога ќе се соочите со какви било проблеми со автомоб�