.

.

Попуст
Reaper Miniatures Alyscia of the Forest #02248 Dark Heaven Unpicated Metal со Reaper

Reaper Miniatures Alyscia of the Forest 02248 Dark Heaven Unpicated Metal со Reaper

DEN 140.96

Износот
Залиха

Алиссија на шумската минијатура од 25 мм херојски скала Темно небо легенди ги повторуваат минијатурите. Вклучува 1 минијатурна - 25мм херојска скала фантазија минијатури. Минијатурата не доаѓа со посебна основа. Базата е интегрална. Доаѓа неискористено и има потреба од подготвителна работа како што е затегнување на оружјето. Ова е нормално. Минијатурата е направена од најдобрата бела метална легура која е мека метал. RPR02248 Alyscia of the Forest Miniature 25 mm херојски скала Темно небо легенди reaper минијатури- ова содржи 1 минијатура.- Идеално за почетник преку искусни модели, сликари и хобисти. Фантастично како уметничко дело, подарок, семеен проект, варгаминг, или само за некоја забава. Хакермастер, Фростграјв и дивјачки свет. - Може да бидат потребни некои поднесоци за да се исчисти вишокот трепкање или прскање. Доаѓа необјавено и можеби ќе треба одредено собрание. Херојска скала 25мм Ве молиме Забележете : Минијатурите на Reaper се изработени од мек метал што може да се наведнува во пакувањето или за време на пратката. Ова е нормално и лесно се корегира со свиткување на предметот назад во своето место. Многу минијатури од Reaper исто така мора да бидат залепени заедно, како што се одредени екстремитети и оружје. Ниту еден од овие услови не претставува дефект. ВНИМАНИЕ : Не за деца на возраст под 13 години.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 159.84 -50 %

Мерки 8 "x 6,75" x 4 " Наменети за складирање (не за храна) Забава шарена графика Лилјак кутија е шарка со пласт

DEN 2.33 -50 %

Мајка Хилда Минијатурна 25мм Херојска скала Темно небо Легенди Reaper Miniatures Вклучува 1 минијатурна 25мм хер�

DEN 1568.00 -50 %

Безбеден и квалитетен материјал за деца : Сите овие симпатични мочи на мочи се изработени од нетоксичен

DEN 3.00 -50 %

Ironjawz orruk megaboss Овој мултиделовен пластичен комплет ги содржи деловите потребни за да се соберат еден мег�

DEN 2.33 -50 %

Специјално издание на славни личности Мали луѓе со фигури во кој се прикажани сите 4 члена на иконскиот �

DEN 2.00 -50 %

Дојдете со 5 мистерии Minis : Секој Mini Mart доаѓа со 5 мистерии мини за да започнете да ги редите вашите полици

DEN 480.00 -50 %

Храната е мека, но сепак скоро леплива и прави убав мал прст 12 различни овошни стилови вклучуваат : зелен

DEN 95.84 -50 %

Fidget играчка поп телефон случај за Samsung Galaxy A02s, цртан филм Каваи симпатичен смешен силиконски притисок по

DEN 375.04 -50 %

ПАИЗО ПРОИЗВОД Вклучува 3 огромни мапи за постери Прекрасно илустрирано Висок квалитет Целосна боја ПА�

DEN 335.84 -50 %

Ibrивописни мини луѓе сетови : Getе добиете 180 парчиња играчки со стрии со живописни бои и смешни изрази на �

DEN 1.67 -50 %

Материјал : Метална легура Големина : 38x3mm / 1.5x0.12inch Тежина : 30g / 0.06lb Дизајн : Devil of Hell Copy Hobo Coin Што добивате : 1

DEN 2.33 -50 %

Ограничено издание на само 2.000 парчиња Леано легура на цинк, вклучена со тврда синтетичка емајл во боја..

DEN 1.67 -50 %

4 Велигденски стилови getе добиете 4 стилски играчки во стил, тие се дизајнирани како јајце, морков, пиле, �

DEN 2.00 -50 %

Херојска скала фантазија минијатури Интегрални основи Необјавени полимерни модели Трајни и подготвен�

DEN 0.33 -50 %

【Mutlifunction】 Со реални мини играчки кои гледаат, може да им помогне на вашите деца да препознаат животни и