.

.

Попуст
Русија Чекан Знамиња Кука Ссср СРП USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

Русија Чекан Знамиња Кука Ссср СРП USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

DEN 1.33

Износот
Залиха

, исто така, совршен избор за подарок!. Уредот за кредитна картичка е доволно тенок и лесен за лесно да се вклопи во вашиот џеб или во вашата чанта за лесна преносливост.0) Usb кредитна картичка диск располага со печатени дизајн кој е стилски и смешни, па ќе издвоите и да добијат комплименти во било кој амбиент. пластика.пластика. Податоците за големината на нашиот usb-клучен погон се добиваат со рачно мерење и нормално е грешката да биде во рамките на 5mm. Нашиот usb мемориски стап има 32 G, 64 G за ваш избор, големина на флеш-уред : должина : 3,3 инчи ширина : 2 инчи, големина на банкарска картичка, внимателно измерете ја големината пред да ја купите.ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Usb Флеш Диск Додаток Структура : Картичка + Чип + USB интерфејс (2. Модерен флеш-уред со кредитна картичка, задоволете ја вашата работа, канцеларија, службено патување, одмор, патувања и семејни потреби за фотографија, музика, видео, складирање датотеки итн. Уредот за кредитна картичка е доволно тенок и лесен за лесно да се вклопи во вашиот џеб или во вашата чанта за лесна преносливост.Предлог : нега Избришете и чистете редовно. Usb флеш-уредот е изработен од висококвалитетни материјали, водоотпорен и отпорен на прашина, приклучок и игра., исто така, совршен избор за подарок!. Произведено во САД Или Увезено. Произведено во САД Или Увезено.ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Податоците за големината на нашиот usbклучен погон се добиваат со рачно мерење и нормално е грешката да б

DEN 0.67

Капацитет за Складирање меморија : USBуредот печати е дизајн ВО 32 G И 64 G Брзина : УСБфлешуредот на картичка

DEN 2.00

Ова парче содржи ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН USB 3.1 ФлешУред Електронската вакуумска цевка е направена во СССР во 198

DEN 2.67

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Карактеристи�

DEN 1.67

Пластика Висококвалитетен водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос Површината НА УСБфлешуредот �

DEN 1.00

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење Ус�

DEN 2.67

Постојана, целосна боја, висококвалитетно печатење и брзо време на пресврт Внатрешен процес На Контрол�

DEN 2.67

Приклучок и употреба : Нема потреба да инсталирате било кој софтвер, само едноставен приклучок во USB пор�

DEN 608.00

У диск У диск Карактеристики : 100% Нови поради внатрешниот систем и податоците за процедурата ќе заземат

DEN 352.00

It е совршен како родендени, божиќни забави подарок за вас пријатели, семејство, соученици.Материјал : ми�

DEN 292.80

Официјално Лиценциран Ласерски Гравирани Колегиум Логото Хемиско Пенкало Игла 8 GB USB Диск...

DEN 2.33

Фидо2 + ФИДО У2Ф сертифициран безбедносен клуч Работи во секој прелистувач без инсталирање на возачи...

DEN 491.04

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Дизајн : УСБбл

DEN 491.04

Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Карактеристики : USB flash користи висококвалитетни чипов

DEN 162.24

0 вашиот уред за брзо и сигурно пренесување и преместување на вашите податоци.0 Флеш Диск и (1) Сѐ Освен Strom

DEN 401.44

Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Карактеристики : USB flash користи висококвалитетни чипов

DEN 2.67

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 2.00

НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕ ГУБЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ПОДАТОЦИНашиот цврст приврзок за клучеви гарантира дека никогаш нем

DEN 2.33

У диск У диск Карактеристики : 100% Нови поради внатрешниот систем и податоците за процедурата ќе заземат

DEN 1280.00

USB флеш диск USB 2.0 интерфејс Перформанси за пренос на податоци со голема брзина Топла приклучок и игра...

DEN 2.33

Опремен е со нов систем за изнесување информации со функција за автентикација на лозинка што ќе ја потв�

DEN 1400.00

Поддржува топол приклучок не е потребно надворешно напојување, USB автобуснапојуван Поддржете ги сите т�