.

.

Попуст
Rust-Oleum 249122-6pk сликарски допир 2x ултра покритие боја спреј, 12 мл, сјајно црно, 6 пакувања и 249088 сликарски допир 2x ултра покритие, 12 fl Oz, рамен сив минерален буквар, 12 унца,

Rust-Oleum 249122-6pk сликарски допир 2x ултра покритие боја спреј, 12 мл, сјајно црно, 6 пакувања и 249088 сликарски допир

DEN 143.84

Износот
Залиха

Производ 2 : Идеален за употреба на внатрешни/надворешни површини, вклучувајќи дрво, пластика, гипс, метал, asonидарски и необјавен керамика. Производ 1 : Идеален за употреба на внатрешни/надворешни површини, вклучувајќи дрво, пластика, гипс, метал, asonидарија и неогрозена керамика. Погодно од кој било спреј за агол се применува лесно оставајќи богата, длабока боја што ја носи убавината во вашиот проект. Врвот за удобност со широка подлога за прсти го олеснува прскањето без замор на прстите. Производ 1 : Трајната формула обезбедува одлична криење и непречено продолжува. Длабоко задевање. Држете може да може 10-16 "од површината. Производ 1 : Идеално за употреба на внатрешни/надворешни површини, вклучувајќи дрво, пластика, гипс, метал, asonидарски и неогрозена керамика. Производ 1 : Трајната формула обезбедува одлична скрива и непречено. Издржливата боја на спреј обезбедува финиш што е мазно и брзо сушење. Полиња со цитрус. Погоден за употреба на површини како што се дрво, пластика, метал, плетен. Погодно секој спреј за агол се применува лесно оставајќи богата, длабока боја што ја носи убавината во вашиот проект. Ако вентилите затнете, извртете и извлечете го врвот; чист со минерални духови. Дизајниран со врвот за спреј за удобност со поширока подлога за прсти за да се намали заморот предизвикан од континуирано прскање. Производ 2 : се суши да се допре за 20 минути и опфаќа до 12 квадратни метри по конзерва. Врвот за удобност со широка подлога за прсти го олеснува прскањето без замор на прстите. Секој спреј за агол ја прави примената во тешко да се достигне области ветре.Вечер морнарица. Секој спреј за агол ја прави примената во тешко да се достигне области ветре.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Секоја единица за прскање бара помалку од 2oz еколошки горива за да испрскаат до 16 мл боја Нашите сопстве�

DEN 1436.80

, погоден за делови за автомобили, делови за домашни апарати, мебел, производи од дрво, итн Ве молиме, изб�

DEN 143.84

Совршена, униформа облога Споредено со нерамномерниот слој создаден со апликација за четка, распрскува

DEN 143.84

Добро опфаќа, се суши брзо и добро се држи на отворено Предложени употреби : Канцелариски мебел за боја, �

DEN 1.67

Најдобро во класата на изглед и способност за спреј Вистинска, џет црна боја ОЕМ препорача Три нивоа на �

DEN 2.67

✅ Покриеност од 10 до 15 квадратни метри ✅ Суво време 1 час ✅ Суво време повторно 1 час ✅ Температура на пр

DEN 3.00

Производ 2 : Масло засновано 2 во 1 боја со формула за запрени 'рѓа заштедува време и обезбедува основен сл

DEN 1.00

Информациите подолу се само по пакет Користете за да се соберат и да создадете линии за паркинзи, патеки

DEN 0.33

Комплетот, исто така, вклучува буквар со висока градба на корозија, како и врвен ултра сјајно палто отпо�

DEN 3.33

Одделна и прилагодлива течност, шема на вентилатор и контроли на воздухот за прецизна примена Прилагод�

DEN 428.80

Производите се Универзална алатка за додаток за водач за прскање за прскање на до домашни wallидови Усвои

DEN 1.33

Комерцијалната единица за моќност на Sverval обезбедува супериорна атомизација на бојата и му дава најлес�

DEN 3.33

Малку боја прави огромна разлика! Со обложување на тркала со дупли, можете да го отстраните тркалото или

DEN 2.67

CorrPaint CP3015Al е еден дел, алуминиумкерамички исполнет облога Обезбедува заштита на корозија на CST железо и �

DEN 303.20

Сина транспарентна Полиуретанските завршувања покажуваат висок проток и одлична мазност за внатрешна

DEN 499.04

Брза, лесна за чистење, едноставна за работа, одлична атомизација Ергономски дизајнираната рачка е кори

DEN 1.00

Примената надвор од овој опсег може да влијае на завршувањето Color MAXX ја има најшироката понуда на боја в�

DEN 230.40

Секоја единица за прскање бара помалку од 2oz еколошки горива за да испрскаат до 16 мл боја Комплетот, исто

DEN 143.84

✅ Боја за спреј, сребрена јоргована, сатен, 12 мл ✅ Нето тежина : 12 мл ✅ Тип на база : растворувач...

DEN 351.84

Нашите производи за премија за рафинирање се спарени со непречена единица за превална моќност за да обе

DEN 531.20

Одлично пополнување Одлична контрола Одговара на женски лименки Чувство на старо училиште Оваа капа од