.

.

Попуст
Саќе Пчели Коцка За Складирање Корпа Склопувачки Канти За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки За Коцки Организаторски Канти За Детски Плакари Полица За Игрот?

Саќе Пчели Коцка За Складирање Корпа Склопувачки Канти За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки За Коцки Организаторски Канти

DEN 2.67

Износот
Залиха

АПЛИКАЦИЈА : - Може да се користи за чување играчки, материјали за бебиња, материјали за миленичиња, книги, облека, чорапи, personal предмети, предмети за домаќинството, сарафани за автомобили и други коефициенти и краеви. Отстранливата долна плоча обезбедува подобра поддршка по инсталацијата, така што не е лесно да се свитка и деформира. - Дизајнот на малата рачка им овозможува и на децата и на возрасните лесно да ги извлечат коцките за складирање деца. - Уникатни и слатки отпечатоци од сите четири страни и бели внатре. - Лесен за чистење, надворешниот материјал Е оксфордска ткаенина, водоотпорен и лесен за бришење исчистете го валканото. - Отстранливата долна плоча ја зајакнува поддршката, така што коцките за складирање можат да стојат независно и не е лесно да се наведнуваат и деформираат. * * ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ и ПРЕМИУМ УСЛУГА : надворешноста на овие корпи за складирање за деца е изработена од Оксфордска ткаенина, која е водоотпорна и лесно се брише исчистете ја валканата со влажна крпа или крпа. Исто така, се користи за организирање и чување personal предмети, предмети за домаќинството, облека, материјали за миленичиња, украси за одмор и други коефициенти и краеви.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Овој случај со моливи е направен од полиестерска ткаенина Ткаенината на оваа торбичка за пенкало е висо

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 319.84

Снежен глобус : уникатен дизајн на снежен глобус со исклучително внимание на деталите додава разиграна

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 2.00

Производ 2 : Универзално комплементарни Премиум фиоки за сива ткаенина, со цврста црна метална рамка и д�

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 1.33

Овозможува чистење и остри дејство на сечење, ги намалува сите материјали за состав, иверица, тврдо дрво

DEN 1289.60

Опсегот на прскање е околу 24 стапки Студената магла со голем волумен ќе ви овозможи рамномерно да исчис�

DEN 129.44

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Нова коска датотека Полокоф Направен

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 0.33

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 1.67

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

DEN 1.67

Име на производот : комбинирани клешти; материјал : легура челик, гума Максимална ширина на устата : 30мм /

DEN 2.00

Висок квалитет Имаме напреден систем за заштита на животната средина Висока дефиниција : Светли бои на �

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 1.33

Компатибилен : Компатибилен со Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G Функционалност : Pen Pengaxy S23 S (со Bluetooth) со 4,096 нивоа на прити�

DEN 2.67

[Широки апликации]Широко користени во метални производи, производство на алатки, инженеринг, инженерин�

DEN 1.00

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

DEN 1247.84

【Лесно за употреба】 Единицата може да се обликува на кој било начин според вашиот простор и потреби...