.

.

Попуст
Сакам нов штит за очи за очи за очи, мека ноќ за слепење на слепите сенка

Сакам нов штит за очи за очи за очи, мека ноќ за слепење на слепите сенка

DEN 0.33

Износот
Залиха

Материјал : полиестерски памук.; -Мапродуцирана прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. Погоден за различни видови на прилики. Карактеристики : -добар ефект на засенчување. ; -Фит за патување, работа, јога итн. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа.Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Количина на пакет : 1 x маска за очи. ; -Фит за патување, работа, јога итн. Карактеристики : -добар ефект на засенчување. Погоден за различни видови на прилики.; -Нев притисок врз очите, ви овозможува да трепкате слободно и да не ја допирате шминката за очи. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Материјал : полиестерски памук.; -Нев притисок врз очите, ви овозможува да трепкате слободно и да не ја допирате шминката за очи. ; -Најлета алатка за спиење : Добар помошник за да го елиминирате заморот. Класификација : Маска за очи, ноќно слепило, спиење.Класификација : маска за очи, ноќно слепило, засенчување на засенчување. Класификација : Маска за очи, ноќно слепило, спиење. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 159.84

Лесно со користење и вклопување на целата кожа : Само подигнете ја маската за очите од пакувањето и нане�

DEN 1368.00

; Најлета алатка за спиење : Добар помошник за да го елиминирате заморот.; Нев притисок врз очите, ви овоз�

DEN 229.44

【Безбедно и удобно】 Под влошките под очите и маските за усни сет смирувачки 24k злато, капки колаген, хид

DEN 301.60

Нема повеќе темни кругови : Ајде да се соочиме со тоа, животот може да биде тежок и нема доволно време во �

DEN 334.40

Класификација : Маска за очи.; Нев притисок врз очите, ви овозможува да трепкате слободно и да не ја допир

DEN 2.67

Затворање на ушната Јамка Памучна Маска за Лице Со 2 Филтри Респиратор Со Активен Јаглен Што Може Да се П

DEN 415.84

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

DEN 0.67

Сатен Свилен розов сатен Супер мек материјал за да спречите притисок врз очите и лицето Маска за спиење

DEN 1.67

Суштината на маската е богата, лесна, има текстура без масло која брзо се апсорбира, е хипоалергична и им

DEN 2.67

Карактеристики : добар ефект на засенчување Можете лесно да најдете различни производи со посебни слик�

DEN 3.00

Класификација : маска за очи, ноќно слепило, засенчување на засенчување Ние нудиме најголем избор на про