.

.

Попуст
Самхита Манго Чинија За Сервирање Дрво Со Подигнат Раб-Комплет од 3 За Прикажување Овошни Закуски Предјадење Суши Храна Декоративна

Самхита Манго Чинија За Сервирање Дрво Со Подигнат Раб-Комплет од 3 За Прикажување Овошни Закуски Предјадење Суши Храна Декоративна

DEN 2.00

Износот
Залиха

Овие дрвени чинии се дизајнирани да ви помогнат вам и на вашите гости да уживате во брз залак пред главното јадење. Идеален за забави, празници и настани дома. Манго дрво служат послужавници Во Собата на 3, убава дизајнирана со стил и удобност за користење. Работ на фиоката наклонет нагоре избегнувајте лизгачка храна и истурање течности. Чинии за сервирање дрво за леб, овошје, закуски, мали предјадења, сервирање храна, СКАРА, бифе за забави, за поставување складирање или прикажување сол и бибер. Може да се користи како чинија со овошје, чинии за десерти, јадење со храна, чинија за салата, послужавник за сервирање или чинија за колачиња, совршена за Божиќ, Денот на Благодарноста, свадби, забави, роденден или какви било други настани. Препорачуваме не миење. За чистење, избришете со влажна ткаенина и исушете ја крпата, за да ја зачувате убавината на Дрвото Од Манго, периодично нанесувајте масло со ткаенина или крпа и оставете да се исуши долго. Големина : 12 "х 5 " х 0,75". Дизајниран со стил и Удобност За Користење. Идеален за послужување оброци од аспект, јадење со предјадења, украсни и овошни чинии. Погоден за Сите прилики Како Забави и Настани, внатрешно и надворешно јадење. Срдечен прием и Ресторани кои служат. Ќе можете да го користите за сервирање закуски, торта и овошје со убава и практична употреба. Дополнително, оваа дрвена чинија се користи за шминка или козметичко складирање на вашиот шалтер, или за организирање свеќи и мирис на вашата важност за себе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 453.60

Сина Агат Послужавник Сина Агат Послужавник Поставете ја масата за спомени што ве потсетуваат на лазењ�

DEN 2.00

ДИМЕНЗИИ : 22Инчи долги х 9инчи широк Од 1976 година, СБДС ги охрабри нашите клиенти да искористат шанса и да

DEN 2379.68

Должина : 16" Материјал : Бела Коска Кина Безбедна Машина За Миење Садови Чип Отпорен Произведено во САД...

DEN 1.33

Донесување уникатен стил на секој собир или дури и само вашата дневна рутина за вечера Овој 4парче мелам

DEN 335.20

Широки Чинии Од 7 Инчи; Комплет од 2 темносини чинии за сервирање и предјадење со втиснато лого на роро на

DEN 321.76

ПРЕМИУМ ПОРЦЕЛАНСКА КОНСТРУКЦИЈА : Направено од премиум порцелан, ова маслиново јадење е изградено за д

DEN 1.00

Неговиот уникатен дизајн и прекрасното зрно од дрво го прават разноврсно парче што може да се користи з�

DEN 1012.64

СТИЛ : Едноставна, но софистицирана линија на прибор за јадење во стилот на купе совршен за операции све�

DEN 4400.00

Намбе легура Дизајн На Веи Јанг Сите парчиња Намбе се секојдневна уметност што се дизајнирани да се кор�

DEN 1.00

Димензии : 12 "Должина х 12" Ширина Нашиот вредносен пакет доаѓа со 250 црвенобели карирани делихартии Нашит

DEN 1.67

Зелени глинени садови Дизајн на зелка Микробранова печка безбедно Безбедна машина за миење садови...

DEN 931.20

Како и со сите производи На Калаисио, оваа висококвалитетна правоаголна фиока за сервирање со отстранл�

DEN 2.67

ДИМЕНЗИИ : ОВИЕ чинии се со димензии 10" х 10 "х 0,98" и се совршена големина за вашиот дом МАТЕРИЈАЛИ : Изработ

DEN 879.84

Класичниот, елегантен дизајн на држач од 3 нивоа овозможува стилска презентација и лесен пристап до хра�

DEN 2.33

Таупе Вител Море Стакло Вител Црвен Вител Кобалт Сина Вител Сива Вител Црн Вител Црвено На Црвена Текст�

DEN 0.67

Помеѓу дизајнот на мила суптилна точка и современата палета на бои, Камената Мала Точка Мини Забавна Чи�

DEN 1.33

Хенинг Копел : од ѕидни часовници и вазни до држачи за свеќи и чинии, колекцијата На Копел е олицетворени

DEN 1119.20

Со својата универзална неутрална палета на бои и елегантни ленти, Неутралната Лента Мини Забавна Чиниј�

DEN 318.40

️ ● ПЛОЧИ СО ПАЛМИ со НУЛА ОТПАД : Целосно нула отпад, може да се рециклира, 100% компостирачки и биоразгра

DEN 1.00

Секоја чинија држи три уши пченка Изработени од издржлива тврда пластика 3 послужавници по нарачка...

DEN 3.00

Оваа непоколеблива поддршка ја поттикнува лојалноста и довербата на клиентите во нивните набавки Кори�