.

.

Попуст
Само Јаивик Органски Харитаки Таблети Како Додатоци во Исхраната - 750мг | Детоксикација &засилувач; Подмладување За Вата

Само Јаивик Органски Харитаки Таблети Како Додатоци во Исхраната - 750мг | Детоксикација &засилувач; Подмладување За Вата

DEN 995.20

Износот
Залиха

100% Органски Сертифициран И Вегански Додаток во Исхраната. Направено од органски сертифицирани Органски Харитаки Со СТАНДАРДИ УСДА (НОП). Поддршка отстранување на вишокот вата од системот. Помага природно внатрешно чистење. Поддржува здрава елиминација и ја одржува регуларноста Ги Храни и подмладува ткивата. Само Јаивик Органската Таблета Харитаки се смета за една од најдобрите билки за балансирање На вата доша според Индиската Ајурведа. Поддржувајќи го природниот процес на чистење на телото, поддржува отстранување на акумулираните природни токсини во гастроинтестиналниот тракт. Како подмладувач, познато е дека поддржува силни и негувани ткива и ја поддржува правилната функција на телото.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 640.00

Ваидјаратнам Текараја Тајлам 200 мл Содржина на пакетот : 200 мл Ајурведски билни производи, Ајурведа Орга�

DEN 576.00

Третира мозолчиња, темни дамки, хиперпигментација и други проблеми со кожата Divyakantilep е направен од билк�

DEN 191.20

Посебна грижа се зема за користење на свежи и чисти состојки Чист, Природен и традиционален производ сп�

DEN 1435.20

Ајурведска комерцијална медицина Содржина на пакетот : 200 МЛ За дозирање / употреба љубезно упатете ги и�

DEN 3.33

Пакување од 2 ( 2 х 100 Гмс) Ја штити кожата од оштетување на сонцето и ја освежува кожата Спречување на акни

DEN 2.67

Повеќе од десетина ароматични билки се наведени во античките текстови, од кои многу се дестилираат во е�

DEN 2.33

Повеќе од десетина ароматични билки се наведени во античките текстови, од кои многу се дестилираат во е�

DEN 2.33

Органски Состојки : 100% Чисто Органско Есенцијално Масло Од Анасон Ботаничко Име : Илициум верум...

DEN 112.00

Камира Марваред кас е многу корисна кај невролошки и срцеви заболувања Помага во зајакнување на функци�

DEN 2.00

Овој Чурнам Е Опширно Насочен Кон Зајакнување На Белите Дробови, Подобрување На Респираторниот Механиз

DEN 902.40

Рајратна (20 +5 капа ) Уњха Аптека Производ Рајратна (20 +5 капа ) Аптекарските Таблети Уњха се ефикасен херба

DEN 0.67

здравје велнес Брахми Во Прав може да промовира здраво функционирање на мозокот Прашокот од брахми за м

DEN 448.00

Видарјади гритам е рецепт од ведскиот текст "Аштанга хридајам" и е познат по балансирање на вата и пита д

DEN 1.33

Билвади Чурна е лек за вознемирен стомак, дијареја и дизентерија Неговите хербални својства ги елимини�

DEN 1.33

Збогатен со васака сварас, пипали и мадху Васавлеха е индицирана во кодиции како бронхијална кашлица, а�

DEN 0.33

Брахми Чурна има ефект на ладење врз телото и умот со што ги ублажува главоболките и го олеснува спиењет