.

.

Попуст
Samsung M378A1K43CB2-CRC-8 GB Драм Меморија Боја Вода Зелена

Samsung M378A1K43CB2-CRC-8 GB Драм Меморија Боја Вода Зелена

DEN 272.00

Износот
Залиха

Самсунг е лидер на пазарот за меморија НА драм, со нашиот ДРАМ избран од повеќето Оем многу години. Искористете ги предностите На најсовремениот Samsung DDR4 за да го однесете ВАШИОТ КОМПЈУТЕР во нова димензија со голема брзина, ниски перформанси на моќност. Ако зборуваме за меморија, не е важно за сервер, компјутер или лаптоп. Samsung Udimm Напон (1.2 V) 8 GB DDR4 PC2400 Десктоп RAM Мемориски Модул (M378 A1 K43 CB2-CRC).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33 -80 %

32 GB комплет (8x4gb) PC25300 DDR2 ECC целосно тампонирана меморија на серверот Оригинална АТехника меморија...

DEN 0.33 -80 %

Samsung M393 B2 G70 BH0CK0 16 GB DDR3 1600 Mhz Reg ECC Мемориски Модул (M393 B2 G70 BH0CK0) Самсунг М393Б2Г70БХ0ЦК0 Карактеристики : Тип На М�

DEN 2840.00 -80 %

Брзина : PC425600 / DDR4 3200 Mhz Капацитет : 32 GB (16 GBx2) Cas Латентност : CL16181838 Поставување на напон : 1.35 V Доживотна гар�

DEN 1.67 -80 %

Латентност на CAS од 19, 1,2 волти.Искусете ги придобивките од надградбата на компјутерската меморија со мо�

DEN 2239.84 -80 %

Компатибилен со : QNAP TS855 EU, TS855 EURP Капацитет : 32 GB, Брзина : DDR4 PC425600 3200 MHz, фактор на форма : 260 Pin NonECC Sodimm, напон

DEN 530.56 -80 %

8gb Двојна Канал Комплет2 исти 4gb модули Ddr4 2400mhz меморија, PC419200 Со Црвени Рипџи 4 ладилници Тајминг од 15151535 �

DEN 0.67 -80 %

Динамички МултиЗона RGB Осветлување : 10 Ултрасветла RGB Led Диоди по модул Преземете ја контролата во софтве

DEN 2.00 -80 %

Капацитет : 64 GB Брзина : DDR4 PC421300 2666 MHz Формата Фактор : 288 пин ECC Оптоварување Намали LRDIMM Халоген Слободен; Р

DEN 271.84 -80 %

DDR4 260 PIN NonECC Sodimm, Timing 222222, CAS латентност од 22, 1,2 волти Без оглед што правите на вашиот компјутер, ќе го напра

DEN 0.33 -80 %

Fitment : Fit for HPE UDIMM ECC Memerion Memory Замена за број на дел : #P / N : 879507B21 879527091 P06773001 Белешка : Оваа ставка е дел за заме

DEN 2416.00 -80 %

32 GB (16 GB x 2) DDR4 2666 MHz непаритет / неECC Неискрена SODIMM меморија 260 PIN Dual Rank Module Компатибилен со Samsung, Dell, HP Omen, Lenovo

DEN 873.12 -80 %

16 GB DDR3 PC319200 комплет за двојни канали 2x 8gb 2400 MHz CL11 (11131331) Intel XMP подготвен 240 пинови 1,65 V Серија Rip Jawsx Blue Heatsinks.

DEN 3.33 -80 %

Погледнете во упатството на вашиот систем за правилно седење на меморијата и упатства за канали...

DEN 3.33 -80 %

128gb Комплет (4x 32gb Модули) DDR4 2400 MHz ( PC419200 L ) DDR4 DIMM (288pin) ECC LRDIMM (Оптоварување Намалена DIMM) 2 Rx4 Двоен Ранг x4) 1.2 V

DEN 737.60 -80 %

SD картичката SD Gaming Card е единствениот официјален лиценца на Nintendo За максимални перформанси и да извлечет

DEN 1.33 -80 %

8 GB (1 стап од 8 GB) DDR4 3200 MHz PC425600 модул за меморија на лаптоп RAM меморија 1,2 V 260пински неECC Неизграден SoDimm Наме�

DEN 455.84 -80 %

512mb мемориска единица За Xbox 360 дополнително подобрување на искуството со игри, можете да ги зачувате ваш�

DEN 8146.88 -80 %

Капацитет : 16gb (2x8gb) Комплет Брзина : DDR43200 PC425600 Пинови : 288 Пина Ранг : 1rx8 Напон : JEDEC DDR4 Стандард 1.2 V Тип : ECC UDIM

DEN 384.80 -80 %

Карактеристики на производот : 260pin SODIMM CL19 Карактеристики на производот : DDR42666 (PC421300) 1.2 V (низок напон) 1.5 V..