.

.

Попуст
Sandisk Gaming SD ™ Wii-2GB SDSDG-2048-A11

Sandisk Gaming SD ™ Wii-2GB SDSDG-2048-A11

DEN 737.60

Износот
Залиха

SD -картичката SD Gaming Card е единствениот официјален лиценца на Nintendo. За максимални перформанси и да извлечете максимум од сите напредни карактеристики на Wii¿, ќе ви треба картичка за игри Sandisk. Со Sandisk, ќе можете да преземате и чувате игри, да чувате заштеди на игри и да ги уредувате и чувате фотографии. Загарантирано компатибилен. SD -картичката SD Gaming Card е единствениот официјален лиценца на Nintendo. За максимални перформанси и да извлечете максимум од сите напредни карактеристики на Wii¿, ќе ви треба картичка за игри Sandisk. Со Sandisk, ќе можете да преземате и чувате игри, да чувате заштеди на игри и да ги уредувате и чувате фотографии. Загарантирано компатибилен. Линијата за мемориски картички за игри Sandisk SD е мора да има картичка за конзолата за игри Nintendo Wii. SDISKS SD Gaming Card е единствениот официјален лиценца на Nintendo. За максимални перформанси и да извлечете максимум од сите напредни карактеристики на Wii, ќе ви треба картичка за игри Sandisk. Со Sandisk, ќе можете да преземате и чувате игри, да чувате заштеди на игри и да ги уредувате и чувате фотографии. Картичката за игри Sandisk SD е мора да има картичка за Nintendo Wii!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 7015.68

32 GB (2x16 GB ) 2133 Mhz НеПаритет / НеECC Unbuffeded SODIMM Меморија 260 pin DDR4 Двоен Ранг Модул Не е компатибилен со Сите Непа�

DEN 2337.60

Дизајниран За HP Elite Book 840 G6 1x 16gb Тип На Меморија На Модулот : DDR4 Фактор на Форма : SoDIMM Брзина : 2400mhz PC4 19200 Ран�

DEN 975.84

Официјалната Мемориска Картичка Playstation Vita Потребни за повеќето игра на Пс Вита Чувајте ги зачувувањата

DEN 3.00

Аксиома 8gb Ddr2 Sdram Мемориски Модул8gb667mhz Ddr2667 / pc25300Ecc ChipkillDdr2 Sdram240pin Dimm АКСИОМА МЕМОРИЈА РАСТВОРЛЦ RAM МЕМОРИЈ�

DEN 12304.00

M393 AAG40 M3 BCYF Замена за Samsung M393 AAG40 M3 BCYF 128 GB DDR42933 PC423400 RDIMM Меморија за серверот Гаранција за замена на живот...

DEN 2840.00

Брзина : PC425600 / DDR4 3200 Mhz Капацитет : 32 GB (16 GBx2) Cas Латентност : CL16181838 Поставување на напон : 1.35 V Доживотна гар�

DEN 831.84

[Високиот Квалитет Доведува до Високи Перформанси]дизајните На производите На Лексар се подложени на о�

DEN 271.84

DDR4 260 PIN NonECC Sodimm, Timing 222222, CAS латентност од 22, 1,2 волти Без оглед што правите на вашиот компјутер, ќе го напра

DEN 2416.00

32 GB (16 GB x 2) DDR4 2666 MHz непаритет / неECC Неискрена SODIMM меморија 260 PIN Dual Rank Module Компатибилен со Samsung, Dell, HP Omen, Lenovo

DEN 3.33

Погледнете во упатството на вашиот систем за правилно седење на меморијата и упатства за канали...

DEN 2559.84

Може да бидат Samsung, Kingston, Hynix, Smart, Corsair, Elpida, Micron или Nanya Гаранција : гаранција за живот Испорака во светот во

DEN 127.20

Додадете до 1 гигабајт меморија во вашата тетратка СО ОВОЈ Хиникс ДДР2 200пински СОДИМ! Со брзина од 667 MHz а�

DEN 5598.40

64 GB (32 GB x 2) DDR4 2666 Mhz НеПаритет / НеECC Unbuffeded SODIMM Меморија 260 пински Двоен Ранг Модул Компатибилен Со Apple i Mac, Sam

DEN 1.67

32 GB модул (1 x 32 GB) DDR4 2666 MHz / 2667 MHz (PC421300 / PC42666 V) DDR4 SODIMM (260PIN) НеECC Unbuffered 2 Rx8Двојна ранг X8 1.2 VDDR4 Стандарден напо

DEN 271.84

2 GB DDR3 10600 (1333) Бележник SODIMM 2 GB DDR3 10600 (1333) Бележник SODIMM Samsung 2 GB Бележник SODIMM DDR3 PC10600 (1333) UNBUF 1.5 V 2 RX8 204 P 256 MX64 128 MX

DEN 1.67

Латентност на CAS од 19, 1,2 волти.Искусете ги придобивките од надградбата на компјутерската меморија со мо�

DEN 1.67

8 GB Модул (1 X 8 GB ) DDR4 3200 MHz ( PC425600 ) DDR4 DIMM ( 288Pin) НеECC Unbuffered 1 АТехнологијата обезбедува Доживотна Гаранција за �

DEN 873.12

16 GB DDR3 PC319200 комплет за двојни канали 2x 8gb 2400 MHz CL11 (11131331) Intel XMP подготвен 240 пинови 1,65 V Серија Rip Jawsx Blue Heatsinks.

DEN 0.33

OWC 16 GB (2 x 8 GB) PC6400 DDR2 ECC 800 MHz FBDIMMS меморија Капацитет 16 GB (2 x 8 GB) Компатибилен со ID на моделот Mac Pro 8Core (рана 2008 г

DEN 0.33

Fitment : Fit for HPE UDIMM ECC Memerion Memory Замена за број на дел : #P / N : 879507B21 879527091 P06773001 Белешка : Оваа ставка е дел за заме

DEN 2.67

Фактор на форма : ДИММ 288 ПИН Вкупен капацитет 8 GB Гаранција : Ограничен живот Спецификации : DDR4 PC419200 CL = 17 н

DEN 2402.56

16 GB DDR3 1600 ECC RDIMM ЗА HP Генерал 8 сервери Заменува дел броеви 672631Б21, 684031001, и 672612081 Код За Корекција на грешки (

DEN 2.00

Капацитет : 64 GB Брзина : DDR4 PC421300 2666 MHz Формата Фактор : 288 пин ECC Оптоварување Намали LRDIMM Халоген Слободен; Р

DEN 2159.84

16 GB (8 GBX2) DDR5 4800 MHz непаритет / неECC Невиден SODIMM DRAM LATTERBOOK MEMORY 262 PIN единечен ранг модул Секој модул е ​​поддр�

DEN 0.33

Тип : Play Station Вита Мемориска Картичка 64 GB Потребни за повеќето игра на Пс Вита Зачувај до : 1632 целосна Play Sta

DEN 0.67

Динамички МултиЗона RGB Осветлување : 10 Ултрасветла RGB Led Диоди по модул Преземете ја контролата во софтве