.

.

Попуст
Sawqf 10pcs Метална облека закачалка за алуминиумска легура што не се лизга здебелен зимски палто што виси решетката домашна просторија за складирање облека за складир

Sawqf 10pcs Метална облека закачалка за алуминиумска легура што не се лизга здебелен зимски палто што виси решетката домашна

DEN 1.00

Износот
Залиха

Алуминиумски легура материјал и заштита на животната средина, а не 'рѓа и фрактура, заштеда на простор го зголемува вашиот корисен простор за гардероба. Водоотпорна и без 'рѓа, не грижете се за валкана облека, користете повеќе лесно. Постојат noedges, затоа не грижете се за какви било штети, набори или ознаки на облеката. Силни и широки закачалки погодни за потешки облеки како костуми или јакни. Погоден за деликати, блузи и кошули, панталони и здолништа, јакни и палта итн. Алуминиумски легура материјал и заштита на животната средина, а не 'рѓа и фрактура, заштеда на простор го зголемува вашиот употреблив простор за гардероба водоотпорен и без' рѓа, не грижете се за валканата облека , користете повеќе лесно. Нема рабови, затоа не грижете се за какви било штети, набори или ознаки на облеката. Силни и широки закачалки погодни за потешки облеки како костуми или јакни погодни за деликати, блузи и кошули, панталони и здолништа, јакни и палта итн. Спецификации : Тип : Алуминиумска легура Материјал : Алуминиумска легура Големина : 44*2*20,5 см (како Слика прикажана) Тежина : 81 G боја : злато, сребро, розово злато, вклучен шампањ10pcs*Алуминиумска легура Применливи места : Дома, канцеларија, бања, итн. Забелешка : 1. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење. разбирање. 2.Дајте на различното прикажување и различна светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Користете во вашиот плакар, железничка, тркалачка решетка или плакарот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 210.56

Нежната боја на градација го олеснува мешањето со вашиот простор за перење Се разбира, дизајнот е исто т

DEN 891.20

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 3.33

Дефинитивно е добар помошник за секое семејство! Спецификации : Име : Стил на закачалка : Модерна и еднос�

DEN 2.67

Нелизгање и практичен, убав изглед, удобен и лесен за употреба Тие го прават вашиот плакар поуреден и де�

DEN 2.00

1 Чувајте ја облеката во форма 2 Памук, мек и удобен 3 Екриптиран и задебелена сунѓер за враќање 4.Солидно �

DEN 467.36

Име на производот : закачалка за облека Големина на производот : B67 Femaleенска должина : 38,5 см Ширина на рам�

DEN 2.33

Широка закачалка за облека без траги на рамо, лесно складирање и завршување, леење на квалитетен живот П

DEN 2.33

1 Направено од пластичен материјал 2 Куката е дизајнирана во парче и не се деформира 3 Хуманизирана рамка

DEN 379.68

Направено од цврсто дрво, пријателски и здрави без чуден мирис Закачалката е брза да се собере и издржли

DEN 473.60

Декори за мини закачалки Овие закачалки за облека за кукли се неопходни додатоци за вашата мини куќа и ј

DEN 2.67

❤епер и пониска прилагодлива висина обезбедува најразлични комбинации за мали простори, како домови и

DEN 1.33

Преклопен, лесен за пакување и складирање Сребрената топка ги спречува лентите за чанти од паѓање на ку�

DEN 1584.96

Сцена : Сушење на сите видови облека, крпи, марами, итн Карактеристики : Алуминиумски легура материјал е �

DEN 0.33

Закани за костуми капаците на закачалката се изработени од добар материјал за сунѓер, кој е издржлив и б

DEN 704.00

1 Изработено е од метален материјал и издржлив 2 Бојата против низа е безбедна, пријателска и издржлива...

DEN 0.33

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1.67

Единицата се состои од четири 63 "постови, една лента за висина, две полици со жица и четири браници од кро

DEN 4383.84

Белешка : ※ Сите димензии се мерат рачно со можно отстапување од 13 см Цврст и издржлив : Базата е стабилн�

DEN 1336.00

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1.67

Дизајн на ветер од типот Gтип, лесно да се собере облека што е лесно да се испушти Уникатен дизајн на отво

DEN 2.67

Направено од метален материјал за подолг животен век Погодно складирање, не зазема простор Погоден е за

DEN 1.67

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

DEN 2.67

Поставете време додека се облекувате со нашите висококвалитетни закачалки, бидејќи можете лесно да ја �

DEN 2924.96

Висок квалитет на PP материјал, зелена заштита на животната средина Мултифункционални детски закачалки,

DEN 2.67

Бојата е свежа и удобна, убава и практична и одлична изработка Платно и метални материјали со висок квал

DEN 0.67

Погоден за подолга облека и крпи за бања Лесен и преносен, погоден за сушење на затворено и на отворено...

DEN 1558.40

Едноставни и практични закачалки се идеални за организирање облека Широк дизајн на маса, може да се пос�