.

.

Попуст
Seasd 12 парчиња Многу видови најлонска коса на сликарство четка железна кутија уметник четки за бои поставени за акварно масло акрилно сликарство

Seasd 12 парчиња Многу видови најлонска коса на сликарство четка железна кутија уметник четки за бои поставени за акварно масло

DEN 5232.48

Износот
Залиха

PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Употреба на увезено најлонско, бакарно цевка за електропласирачко пенкало, целокупната атмосфера со високи средства !!!!. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Акционерска акрилна гумачка четка поставена за акварел сликарство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Боја : жолта Микро четка за боја 100 четки мал врв S 1 0мм микро апликатори Количина : 100 парчиња : 100мм / дол

DEN 4076.80

Фината завршница на бојата е исправно Меките влакна лесно земаат боја Пенкало е пријатно за допир и има

DEN 1.00

Ударите се јасни и моќни, мозочните удари се уредни, мозочните удари се тркалезни и мазни и лесни за упот

DEN 630.40

Сосема нов и висок квалитет Погодно за употреба на акрилни, акварел и маслени бои Вклучувајќи 12 парчиња

DEN 3438.40

Најлонската коса на четката нема да се шири или шири за време на сликарството Ферулата е лента со двојна

DEN 4492.48

Пенкалото за четка со пенкало со мастило со високо концентрирана умерена еластичност, бомба под притис�

DEN 4032.00

Одличен подарок за пријателите и семејството кои сакаат да сликаат Најлонската коса не се распрснува и�

DEN 1.33

Вклучува 13 различни пенкала за различни цели Овој производ е изработен од најлонска волна како суровин�

DEN 3.33

Зглобот на интерфејсот на алуминиумска цевка е двојно згрозен, а главата на пенкалото не е лесно да се и�

DEN 0.67

Користете ја вашата креативност со сет со највисок квалитет на уметност.5cmpackage Вклучи : 1*Материјал за сл�

DEN 2.33

Лесно за миење : Оваа четка има добра апсорпција на вода и е многу погодно за миење Добар квалитет : Дрвен

DEN 0.33

Совршено за акварели, масла и акрилици, погодно за почетници, како и за уметник За да ги исчистите четкит

DEN 0.67

Комплетен сет на сите четки за сопствени продавници и големини дизајниран за почетокот и професионални

DEN 0.67

Добро работи со бои за гуаче, акварел и маслени 10 парчиња различни големини и различни четки за глава за

DEN 4006.88

Зглобот на интерфејсот на алуминиумска цевка е двојно згрозен, а главата на пенкалото не е лесно да се и�

DEN 795.20

Неразделување, еластична, силна апсорпција на вода, цврст врв Површината на УВ пенкалото е мазна Пенкал�

DEN 1968.48

Ве молиме, дозволете грешки во мала големина како резултат на рачното мерење Лесен за употреба и достап�

DEN 0.67

Четки во форма на вентилатор, најлонската коса не би залутала или се шири додека сликал Премиум материј�

DEN 2865.60

2 различни краеви за различни желби Завршете со поголема топка и друг крај со помал Директни и аголни то�

DEN 0.33

Услуги за клиенти】 Задоволството на клиентите е еден од нашите главни приоритети, затоа нашите дизајне

DEN 1.67

Материјал : најлон Растворлив или не : мастило Рачка материјал : дрво Тип : Пенкало за акварел Тип : Четка �

DEN 3.00

38x1,46 инчи6 Големина на цевки : Приближно Испратете дозволете грешки од 12cm грешки Поради рачно мерење, про

DEN 0.67

【Висок квалитет】 Кремастата конзистентност и високиот пигмент обезбедуваат одлична покриеност за го�

DEN 2.67

Дрвена рачка и најлонска коса, издржлива за употреба со меко чувство на допирање Нема да пролее, залута �

DEN 590.40

Почнувајќи од 50 тите години на минатиот век, компанијата го презеде името на Универзалниот генијалец на

DEN 612.80

Деликатна и флексибилна без опаѓање на косата, долгорочна употреба без сплит краеви и без виткање...

DEN 3595.20

Материјал : најлон Растворлив или не : мастило Рачка материјал : дрво Тип : Пенкало за акварел Тип : Четка �

DEN 2.00

Материјал : најлон Растворлив или не : мастило Рачка материјал : дрво Тип : Пенкало за акварел...

DEN 3.33

Дрво Увезени Прилепување на затворање 10 парчиња уметнички акварели за сликање четки за масло од масло а