.

.

Попуст
Секси долготраен отстранлив нозе тело уметност црна роза Пеперутка дизајн привремена декларација 3Д тело тетоважа налепници за капаци

Секси долготраен отстранлив нозе тело уметност црна роза Пеперутка дизајн привремена декларација 3Д тело тетоважа налепници

DEN 121.28

Износот
Залиха

Прекрасен добар избор како привремена тетоважа, шминка на телото, а исто така може да покрие лузна на телото. Покрај тоа, TATOOS ги исполнува стандардите за безбедност и квалитет.printed дизајнирани обрасци, светла боја и изгледа како вистинска тетоважа. Покрај тоа, TATOOS ги исполнува стандардите за безбедност и квалитет. ? Лесно е да се нанесете? Прво избришете ја кожата чиста, залепете го образецот на лицето надолу на кожата, а потоа покријте го со влажен сунѓер за 20-30 секунди, притиснете околу 20-30 секунди и откријте ја задната хартија, ќе добиете совршен тато ! И може лесно да се отстрани со алкохол или масло за бебиња. Широка апликација? Во Церлаза, имаме многу реални дизајни за убавина за привремени налепници за тетоважи, залепете ги нашите татоо, покажете ја вашата личност! Овие лажни тетоважи можете да ги нанесете на рацете, нозете, бутовите, солдер, грбот, градите и кој било друг дел од вашето тело. Купете со доверба - Нашите жени лажни тетоважи Привремените тетоважи се поддржани од гаранција за враќање на парите и задоволството, вашето задоволство е наш приоритет. Висококвалитетни и реални? Cerlaza Привремените налепници за тетоважи имаат уникатен дизајн и напредна технологија за печатење, ги прави овие протоци јасни и реални, а 3Д-ефектот ги прави пеперутките да изгледаат реални. Тие се безбедни за чувствителна кожа, нетоксична, не-алергенска, долготрајна и не згаснува лесно. Спецификации : Количина : 1 парчиња Големина : 10,5 x 6 см СПЕЦИФИКАЦИЈА СПЕЦИФИКАЦИЈА : Американски, кинески, нов кинески, модерен и едноставен, лесен луксузен материјал : Занаетчиство на хартија : Налепници за трансфер Категорија : Геометрија Големина : 105*60мм Функција : Убави декорација Тип на декорација : Налепница за тетоважа Погодно за фестивали : Божиќ, Денот на вineубените, пролетниот фестивал, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на наставниците, Денот на Нова Година, Денот на кинескиот в Valentубеник, Ноќта на вештерките, Велигден, Национален ден, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

100% рајон Увезени Рабно здолниште со украсени секвени, прицврстувајќи се со LED жица, светло, искри дење и �

DEN 95.84

Изработено од гласен керамика со одличен квалитет, изгледа стилски и елегантно, добро спакувано со искл

DEN 1.00

Продолжувач на славина, флексибилен и издржлив материјал Го забавува протокот на вода за да спречи прск

DEN 1.67

FEIN 63134330052 CORE DRIPLE HSS NOVA 3 / 4 INW D33 X50 Опсег на производи : додаток основни битови Број на дел од Дел : 63134330052 FEIN 6

DEN 1422.40

Капките вода можат да одговараат на повеќето мијалници за вашата кујна да изгледа поубаво и помодерно Л

DEN 2.33

Шестоаголна дупчалка за контрамијалник поставена со заострена дупчалка може да се замени со заострени

DEN 1119.84

11Та Генерација Intel Core i7 11800h 8Core 2.30 GHz Процесор (24mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 4.60 GHz) 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 16tb (2x

DEN 3.00

Есенска Пролетна Зима Дводелна Задолжителна Облека, Лесна За Облекување Нагоре Или Надолу Пуловер Без

DEN 948.80

Со 4 дополнителни куки за закачување работи, искористете го максимумот под складирање на мијалникот...

DEN 491.20

Абразивни додатоци / алатки за облекување 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални пара

DEN 222.24

Индустриски одделение кобалт хсс изградба Слама боја заврши Дизајниран за дупчење цврсти материјали с�

DEN 344.00

Многу жени доживуваат промени во градите со текот на времето, како што се тресење или губење на цврстина

DEN 2.33

Дизајн : Врвот на тренингот со лабава форма за жени со мрежен дизајн за вентилација Fit : Опуштено вклопув�

DEN 772.80

За скоро 40 години, Johnон Марголис ги поминуваше Соединетите држави и ги документираше атракциите на пато

DEN 174.08

Овие мини стрес топки можат да се применат за олеснување и стрес, исто така убави материјали за роденден

DEN 96.48

Должина на флејта : 31мм / 1,2 ''; вкупна должина : 60мм / 2,4 '' Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Диза�

DEN 75.52

На sds копач е наменета ЗА sds ротирачки чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1 / 4" до 7 7 / 8" Вежб�

DEN 3.33

Шмит 888 Сината Боја Ја Полни Фината Точка, Многу Мазни Полнења компатибилни со многу пенкала ( Сет од 3 ) Т�

DEN 479.84

Блејзери за жени плус со големина на копчињата со големина на жени, едноставни блејзери за жени, лимон ж�