.

.

Попуст
Сет на гитара на Frautron 11pcs гитара, вклучува 1,5мм, 2мм, 2,5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 1/20in, 1/8in, 3/16in, за повеќето прилагодени завртки за заклучување на брадавиците за вратот на вратот н?

Сет на гитара на Frautron 11pcs гитара, вклучува 1,5мм, 2мм, 2,5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 1/20in, 1/8in, 3/16in, за повеќето прилагодени

DEN 3.33

Износот
Залиха

Погодно за повеќето видови акустична гитара, електрична гитара и бас. Исто така погоден за стандардна гитара за бандаж, ги сака Јамаха, Гибсон, Ибанез, итн. 3/16 инчен клуч погоден за некој мост за гитара направен во Мексикан. 4мм и 5мм издолжена гитара бандаж шипка Ален клуч, погоден за прилагодувања на тесни или длабоки бандажи, како што е гитарата Мартин. Погодни за повеќето прачки за бандаж на гитара и бас врат, мост, копче, прилагодување на заклучување на ореви.0mm Ален клуч (крај на топката) 1 x 1/20in Ален клуч 1 x 1/8in Ален клуч 1 x 3/16in Ален клуч. Карактеристики : Мерачот вклучува : 1,5мм, 2,0мм, 2,5мм, 3,0мм, 4,0мм, 5,0мм, 1/20in, 1/8in, 3/16in.0mm Ален Ален клуч 1 клуч 1 клуч 1 X 5. Различни мерачи на клучеви на гитара Ален се погодни за повеќето прилагодувања на завртките за гитара.Мерачот вклучува : 1,5мм, 2,0мм, 2,5мм, 3,0мм, 4,0мм, 5,0мм, 1/20in, 1/8in, 3/16in. Спецификација : клуч од 1,5 мм погоден за електрична гитара и бас мост. Додадената должина навистина го олеснува прилагодувањето на бандажот. Суштинска алатка за гитари. Клуч од 2,5 мм погоден за електричен блок на мост за гитара мост. 1/8 инчен клуч погоден за некој мост за гитара направен во САД.0мм клуч погоден за копчиња за волумен. Список на пакување : 1 x 1,5мм Ален клуч 1 x 2. Бандажните шипки Ален се изработени од јаглероден челик, издржлив и високо отпорен на абење. Мора да има за лутиери, почетници, гитаристи. Суштинска алатка за лутиери, почетници, гитаристи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 140.64

Кошула Со долги Ракави Женски Хеланки Лесна Блуза Жени Синтетичка Кошула Со Долги Ракави Девојки Божиќ�

DEN 191.84

715 дена испорака Фустани За Ситни Жени Секојдневни Долги Секојдневни Фустани За Жени Ситни Панталони Фу

DEN 3.00

Купола за пилинг, ова е хартија што е изработено од материјал за апс, безбеден и за употреба Список на па�

DEN 288.00

[Материјал за производи] Прецизниот апликатор за лепак е изработен од флексибилна пластика, лесен за ст�

DEN 1232.00

Материјал : Кастинг од месинг во Дакара Димензии : 3,20 инчи висина x 3,90 инчи ширина x 3,30 инчи длабочина Напр

DEN 2.33

67g Список на пакети : 1 * Уред за ликвидација 20 * Игли Усвојување на игла за челична игла за склопување, без

DEN 1.67

Празното лажно нокти се дефинитивно совршени алатки што можете да вежбате директно да сликате и да издв

DEN 126.24

Womens Casual Wide Leg Pants Petite Pajama Pants Sweatpants with Pockets Comfortable Sweatpants Women Junior Straight Leg Pants Pants Work for Women Running for Women Winter Sports for Women

DEN 2.33

Затворање на тока Женски тренингот јога шорцеви женски фитнес јога шорцеви високи половини меки јога ш�

DEN 0.33

715 дена испорака Моделот Јога Панталони И Качулка Виножито Јога Панталони За Жени Живот Панталони Јога �

DEN 926.40

Двострана Јамка За Ножеви Со Јамка Од 2 Ножеви Екстра мала / средна И мала / голема комбинација на ножеви

DEN 153.44

Ризикот од okingирка може да постои, држете се настрана од малите деца Квалитетен материјал : Пластичното �

DEN 3.33

Стил : Модни И секојдневни Тексас Шорцеви, Удобни, Совршени за домашно носење или лежење наоколу или акт�

DEN 2.67

【Прилики】 Врвот на мажите е одличен избор за секојдневно носење 【Големина】 Ве молиме, повикајте се на

DEN 110.24

Совршен За Вежбање / Јога / Секојдневно Носење И Предно Напикани Проегирни Мрежести Врвни Женски Врвови

DEN 1.67

Жена Со Во Плус Големина Врвови Кратка Кошула Тече Блузи За Плус Големина Жени Жени Обични Шифон Дами кр

DEN 271.84

High Low Evening Dresses for Women Formal Formal Elegant Long Dresses for Women Semi Formal Half Sleeve Dresses for Women Sexy Formal Dresses for Women with Sleeves Coral Evening Dresses for

DEN 2.33

ПВЦ торба за носење е обезбедена за да се задржат рабовите на датотеки да не се оштетуваат едни на други

DEN 228.00

Практичен помошник за уметници, дизајнери, архитекти, инженери, студенти и повеќе, кои исто така се најв�

DEN 3.33

Цветни Фустани Со Долги Ракави За Жени Плетен Фустан До Колена Плетен Фустан Жени Плус Големина Тексас �

DEN 131.04

Со многу различни обрасци оваа табла за уривање на хартија е изработена од пластично и меко дрво, на неа