.

.

Попуст
Сет за пикли, лопатки од маслодала, лопатка за пилебол, KSZU000125-22 Artdim Pickleballs, сет на лопатка за пикалки, сет за игра со топчести топки, топки од пикбол, во поголемо слатк?

Сет за пикли, лопатки од маслодала, лопатка за пилебол, KSZU000125-22 Artdim Pickleballs, сет на лопатка за пикалки, сет за

DEN 1.33

Износот
Залиха

Cusion Grip- Удобниот зафат на лопатките со марини со дупки и скелети, ве натера да се чувствувате добро да ја апсорбирате потта и анти-слајд во прекрасно расположение и да ве охрабриме металот и моралот да се издвојуваат во натпреварот со пикбол и да ги победите другите. Подобрена верзија-овој сет на марината ги вклучува сите работи што ги гледате на 1-та слика прикажана, така што ќе добиете 1 или 2 лопатки од пикбол комбинирани од 1 до 4 топки во затворен пикбол или топки на отворено, некои со куќиште со лопатка од пикле или лопатки за лопатки или капаци на лопатки од пикбол или Taple Taple Taple како подарок за марината за вас. Слупките за пикбол се чувствуваа маневрирање и може да продолжите во брза размена на рацете. Ова е основниот вид на лопатка со пикбол, произведен од Pickleballs Fective, тие сè уште имаат многу предности во однос на конкурентите. Pickleballs Fective е професионално производство на лопатки за лопатка на високо ниво на квалитетна лопатка за пикбол, исполнете ги сите потреби од вас. Ако ви требаат пофункционални лопатки од марината, Pickleballs Fective е на услугата на вас кога и да е. Слупките за пикбол се чувствуваа маневрирање и може да продолжите во брза размена на рацете. Зголемена стабилност- Оваа лопатки за пикбол поставени со нова технологија на тап-чувари на TPU, цврсти, огнени. Каде и да е- лопатките за пикбол се популарни во натпреварот со пикбол, играч на пикаболи, игра за семејни пилиболи, активности на отворено или игра со пријатели, дури и играјте пикбол дома. Cusion Grip- Удобниот зафат на лопатките со марини со дупки и скелети, ве натера да се чувствувате добро да ја апсорбирате потта и анти-слајд во прекрасно расположение и да ве охрабриме металот и моралот да се издвојуваат во натпреварот со пикбол и да ги победите другите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Широката област на рекет обезбедува повеќе слатки места за совршено влијание на топката Може да имате п

DEN 1321.28

После неколку часови „играње пикалбол“, ќе ги најдете уште во одличниот настап, освен да се соочите со �

DEN 843.20

★ Моден дизајн ★ Пикбол е социјален спорт кој им се допаѓа на сите И може да му дадете на топката добра с

DEN 1294.08

Racket од Pickleball исто така има фиберглас финиш за дополнителен поп Вестелите за пикаболи се целокупни перфо

DEN 1.33

Комбинацијата на јадрото на саќе и графитната површина во голема мерка ги подобрува контролните перфор

DEN 1119.84

Јадро на лопатка : Полипропилен саќе Ултра трајно лице : Со графитно лице и полипропиленско јадро на саќ�

DEN 959.84

Биланс на моќност и контрола : Полесна лопатката, толку е полесно да се контролира Услуга за клиенти : Ни�

DEN 1361.44

После неколку часови „играње пикалбол“, ќе ги најдете уште во одличниот настап, освен да се соочите со �

DEN 1.67

Една големина најмногу одговара Прави одличен подарок за вас или вашиот омилен партнер за пикбол...

DEN 155.68

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Што добивате : 1x ветровито со качулка зимска мас

DEN 1.33

Подготвени за игра топчињата од пикбол на Оникс Фус се подготвени да играат веднаш надвор од кутијата С

DEN 2.67

Зголемена стабилност Оваа лопатки за пикбол поставени со нова технологија на тапчувари на TPU, цврсти, ог

DEN 0.67

Се вклопува во повеќето рачки на лопатки Лесно за инсталирање, може да се поврзе со тркалезната рачка...

DEN 2.33

? Направени за моќ : лопатките за пикбол Винсгуир се фалат со ултра лесна (7,8 мл) што им овозможува на дури

DEN 2.33

Торба за лопатка за лопатка за единечна лопатка Се чувствуваше обложено да ве заштити лопатка Одлично з

DEN 1285.28

Каде и да е лопатките за пикбол се популарни во натпреварот со пикбол, играч на пикаболи, игра за семејни

DEN 1370.72

Подобрена верзијаовој сет на марината ги вклучува сите работи што ги гледате на 1та слика прикажана, так

DEN 2.00

Рачката е изградена за апсорпција на потта што не се лизга и ергономски дизајнирана за да обезбеди удоб�

DEN 1.33

Слупките за пикбол се чувствуваа маневрирање и може да продолжите во брза размена на рацете Каде и да е �

DEN 0.33

Слупките за пикбол се чувствуваа маневрирање и може да продолжите во брза размена на рацете Зголемена с

DEN 2.00

Плус, со 3 топки во затворен простор и 3 топки на отворено, можете да играте пикбол без разлика дали се на �

DEN 0.33

Cusion Grip Удобниот зафат на лопатките со марини со дупки и скелети, ве натера да се чувствувате добро да ја �

DEN 2.00

Квалитет на елита : ткаенината на ткаење на најлојн Твил не само што е екстра издржлива, туку прави и ост�

DEN 0.67

ДВД за процент од пикбол ДВД на семинар во затворен пикбол 2 часа 22 минути од вкупната настава за маринат

DEN 1.67

Слупките за пикбол се чувствуваа маневрирање и може да продолжите во брза размена на рацете.Подобрена в

DEN 0.67

После неколку часови „играње пикалбол“, ќе ги најдете уште во одличниот настап, освен да се соочите со �