.

.

Попуст
Шеќер Козметика Лак Пристигнување Веѓа Дефинитивен-03 Вуди Скуби пот &засилувач; Влажност Отпорни | Водоотпорен, Долготрајни, 12 часа покриеност, вграден во spoolie

Шеќер Козметика Лак Пристигнување Веѓа Дефинитивен-03 Вуди Скуби пот &засилувач; Влажност Отпорни | Водоотпорен, Долготрајни,

DEN 195.04

Износот
Залиха

03 Вуди Скуби (Длабоко Кафеава) е погодна за темно кафеава до црна коса на средни до длабоки тонови на кожата. Десната алатка за веѓи за пополнување, обликување и дефинирање на веѓите. Доаѓа со вграден калем за правилно мешање. Долготрајно 12-часовно носење. Многу корисна и пријателска за патување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 191.84 -170 %

Ques создава Веѓи Со Природен Изглед●Лесно нацртајте прамени слични на коса на веѓите создава изглед на �

DEN 560.00 -170 %

032 Темно КафеаваЗа Темно Кафеави веѓи со Неутрални подтонови Триаголен врв за прилагодена шминка за веѓ

DEN 2.00 -170 %

Вклучени се 24 стилови на веѓи, различна форма на веѓи за да одговара на вашиот изглед на шминка Изработ�

DEN 2.67 -170 %

Сунѓерот има силна адсорпција и е погоден за боење Владетел на дебеломер За Микроблејдинг веѓа : можете

DEN 0.33 -170 %

Самоострен молив за очи отпорен на дамки, совршен за пополнување на ретки веѓи Линија, четка и оди! Најле

DEN 0.67 -170 %

Сосема Ново Оригинална Ставка Фабрика Запечатена Никогаш Не Се Користи Квалитетен Производ Надвор од ф

DEN 185.44 -170 %

Што и Да сте Почетници или Професионалци, можете да нацртате вистински и природни мали пеги, еден вид ис�

DEN 2.00 -170 %

Нашата низа за мапирање веѓи е една од многуте основни алатки вклучени во нашиот комплет за нијансирање

DEN 0.67 -170 %

Реална Фризура Со Тенки Линии : Користејќи го уникатниот апликатор за микроврв, можете да создадете тен�

DEN 1.00 -170 %

Кремаста Текстура : Помадата За Веѓи Има Мазна, Свиленкаста Текстура И Лесно Се Нанесува...

DEN 3.33 -170 %

●Водоотпорниот Молив За Веѓи Jomaws Создава многу природни и дефинирани веѓи со овој молив за веѓи, давајќ

DEN 46.24 -170 %

Quoly eyeliner и Веѓа : Овој Комплет За Ајлајнер За Гел Доаѓа Со 2 Класични Бои, Црна и Кафеава, Што Апсолутно Ја �