.

.

Попуст
ШПОРЕТ Под Притисок НА YCZDG Голем Капацитет Тип На Жлезда За Домаќинство Голем Доказ Безбедносен Шпорет Под Притисок Комерцијален

ШПОРЕТ Под Притисок НА YCZDG Голем Капацитет Тип На Жлезда За Домаќинство Голем Доказ Безбедносен Шпорет Под Притисок Комерцијален

DEN 3.33

Износот
Залиха

€1600t трислојно композитно дно, брза спроводливост на топлина, униформа топлина, ефикасно спречување на адхезија, постигнување физички нелеплив ефект. ● Шпоретот под притисок е изработен од материјал за контакт со храна од нерѓосувачки челик, кој е , издржлив, безбеден и сигурен. ●Зголемете го дизајнот на сигурносниот вентил, вентилот за ограничување на притисокот итн., за да се осигура дека притисокот во садот не го надминува безбедниот опсег. ●Повеќенаменски, чорба и готвење на сите видови садови за готвење, шпорети за гас, Уникатна функција со висока температура и висок притисок, дозволете вкусно ослободување за време на готвењето, може да се користи за готвење кујна и храна на отворено. Применливо тело на печката : електрична печка, индукциски шпорет, керамичка печка, печка за гас. Шпоретот под притисок го намалува времето за готвење до 70% и е брз и ефикасен без губење на вредни хранливи материи и вкус.карактеристика : Рачка Против изгореници, удобен зафат, лесен за носење, топлинска изолација и против попарување.Процесот на брусење ефикасно спречува гребнатини и го олеснува чистењето и одржувањето.Безбедносен капак 6 дизајн на тешка заштита, безбеден и издржлив.Дебел запечатувачки прстен,, доказ за истекување, отпорен на висок притисок.Име на производот : шпорет Под Притисок.Материјал на производот : нерѓосувачки челик + композитно дно.Капацитет на производот : 3Л : 3,1 кг4л : 4 кг6л : 5,4 кгможе да се користи само отворен пламен, како што се шпорети на гас и пожари на дрва.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т

DEN 1.00

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 12.0 "L X12 0" W X12 0 " H Земја На Потекло : Кина...

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 342.08

Гаранцијата на производителот не може да се примени Стил : Стандарден Тип Единственото мастило произве�

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 475.84

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата...

DEN 2.00

Гмпрепорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило Нудејќи квалитет, с�

DEN 1521.60

Бак Научни 6709001 Гас Хроматограф Одржување Комплет Комплетот ЗА одржување НА ГК ги вклучува повеќето дел

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 0.67

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 159.36

Потребен ви е подарок кој е природен, добар за кожата и брадата што мириса одлично и доаѓа со бесплатна п

DEN 1.00

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 332.32

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube..

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 0.67

USB ПРИКЛУЧОК ЗА МИКРОФОН и РЕПРОДУКЦИЈАНема потреба да инсталирате драјвери Компјутерскиот микрофон е

DEN 2.33

оксфорд Произведено во САД Или Увезено Овој стилски ранец е направен од водоотпорна оксфордска ткаенин

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 2.33

ВЕДНАШ ИЗЛАДЕТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : Откако Ќе се навлажни, А потоа ќе го наместите елекот за ладење на кучет�

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �