.

.

Попуст
Сигван Прогресивни Мултифокални Компјутерски Очила Жени Мажи Сина Светлина Блокирање Очила За Читање Пролет Шарка Читатели

Сигван Прогресивни Мултифокални Компјутерски Очила Жени Мажи Сина Светлина Блокирање Очила За Читање Пролет Шарка Читатели

DEN 2.33

Износот
Залиха

Горниот дел е зголемување на половина моќност за одење, шопинг и така натаму. Погоден за различни типови на лице. Висококвалитетни Очила За Дизајн Добро изработени за долготрајна издржливост. Покрај тоа, секојдневниот дизајн на рамката ве одржува да изгледате професионално и модерно додека работите или читате.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 79.84

Два пара стилски женски / машки / унисекс "Дизајнерски" стил очила за читање по фантастична цена!...

DEN 223.84

Пластични леќи АРМ : 144 милиметри Мост : 27 милиметри Тоа е прекрасен подарок за пријателите и семејството

DEN 203.84

Увезени Пластична рамка Пластични леќи Не поларизирани Подлога за обложување отпорна на гребење Ширин�

DEN 2.33

【Пакетот вклучува】 ► 1 * очила за читање, 1 * чаша кутија и 20 * крпа за чистење Не поларизирани 【Добијте ј�

DEN 326.40

Увезени Пластична рамка Пластична леќа Неполаризирани Ширина на објективот : 50 милиметри...

DEN 2.67

●КУПЕТЕ 1 ЗЕМЕТЕ 6 ПАКУВАЊА : овој комплет доаѓа во 3 пакувања метални очила за читање со 3,00 и 3 пакувања п�

DEN 2.00

Пластична леќа Extraономски Дизајн : Дополнителни лесни акрилни рамки отпорни на гребење и против лизгање

DEN 2.33

Благодарам!Големина за рачно мерење, може да има грешка од 0 до 1 см, припаѓа на нормалниот феномен.Ние ќе

DEN 479.84

Увезени Пластична рамка Акрилни леќи Неполаризирана УВ облога за облога за заштита Ширина на леќи : 50 ми

DEN 319.84

АРМ : 140 милиметри Сите очила се опремени со пролетни шарки за да ви донесат удобно искуство со носење Мо�