.

.

Попуст
Симонаџо Тревизо Лажица, една големина, Сина

Симонаџо Тревизо Лажица, една големина, Сина

DEN 86.88

Износот
Залиха

Сетот вклучува 3 Лажици. Тревизо е прифатлива и отпорна рамна линија направена со висококвалитетни материјали со директен дизајн. Ексклузивен Дизајн На Симонаџо. Високо Квалитетен Нерѓосувачки Челик. Произведено во Бразил. Симонаџо е традиционална семејна италијанска Компанија за Рамни Садови и Прибор за Јадење основана во 1878 година. Во 1978 Година, Симонаџо Ги премести своите капацитети во Бразил, каде што сите производствени аспекти на нивната колекција се одвиваат до денес. Со имплементација и развој на Внатрешен Дизајн и производствена структура во текот на целото производство, Симонаџо сега е познат по производи со одличен квалитет со исклучителни цени-импресивен учинок изграден над 40 години искуство во над 55 земји. Компанијата е еден од најголемите производители на рамни садови во светот надвор Од Кина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 209.60

Стил : ЛУЈ XV Шема : Рококо Тип : Чај / Кафе Тенџере Германец 800 сребрен чајник во стилот На ЛУЈ XV со уникатно

DEN 631.04

Е Јапонска компанија која планира и продава пластични домашни дневни потреби и фенси стоки...

DEN 1360.00

Стапчиња за Јадење од Бамбус : стапчињата за јадење од бамбус се полесни и полесни за држење од стапчиња�

DEN 127.84

9Инчни дрвени стапчиња за јадење Секој пар работи заедно за да создаде убава сцена Одлично како услуги и

DEN 790.40

Сите производи Од Мепра се резултат на висококвалитетно истражување и иновации моделирани за да одгово

DEN 1240.00

Иновативниот дизајн им овозможува на вилушките да ја пресечат храната Мазна, тркалезна контурна рачка �

DEN 1.33

Многу лесен и пренослив, компактен и шик, многу лесен за чување Висококвалитетна пченична слама и пп, бе�

DEN 91.04

Огледало полиран, мазна површина, допир чувство добро Со креативна насмевка шема на лицето во рачката н�

DEN 2.33

✿Ласерско Гравирање оваа вилушка е специјално дизајнирана како подарок,таа е ласерска врежана со текс

DEN 276.64

Држачот за прибор е квадратен држач за стапчиња за јадење изработен од здрави и безбедни материјали Мож

DEN 2.67

Направено Од Венге Вуд Природно цврсто дрво, квалитетен материјал, мазен и без брус, удобен за допир...

DEN 2.00

Прекрасен Подарок : мал подарок може да претставува бескрајна љубов и благослови.Можете да го дадете на

DEN 0.67

Користејќи клешти (никогаш не го прободувајте месото со вилушка), превртете го стекот и додадете путер, �

DEN 0.33

Должина на вилушка : 3,6" (9 см) Големина на држачот : 2 "х 2" х 1,8 "(5 х 5 х 4,5 см) Тежина : 0,15 ФУНТИ (73гр) Вилушка мат�