.

.

Попуст
Скала за риболов, скали за висечки куки, практичен преносен дигитален дисплеј 10 кг траен риболов парцела за мерење на тежината на купувањето

Скала за риболов, скали за висечки куки, практичен преносен дигитален дисплеј 10 кг траен риболов парцела за мерење на тежината

DEN 355.20

Износот
Залиха

Сокриена кука, може да се чува кога не се во употреба за да се избегне гребење облека. Исчистете го дисплејот за бирање, дигитален дисплеј со големи размери, лесен за читање за стари лица. Изработено од високо квалитетен материјал за ABS, лесен за читање и издржлив за долго време. Оваа висечка скала е совршено користена во семејството, трговската тежина, риболов, багаж, парцела, итн. Исчистете го дисплејот, дигитален дисплеј со големи размери, лесен за читање за стари лица.2in Тежина : приближно. Исчистете го дисплејот за бирање, дигитален дисплеј со големи размери, лесен за читање за стари лица. Сокриена кука, може да се чува кога не се во употреба за да се избегне гребење облека. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Лесна и компактна големина, оваа преносна скала е лесна за носење и употреба.05lb Список на пакети : 1 x Пролет Скален : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1‑2in поради рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Spring Scale
Material:
ABS
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx. 11.5x7.5x5.5cm / 4.5x3.0x2.2in
Weight:
Approx.54g/1.9oz
Maximum Loading Weight:
10kg/22.05lb
Package List:
1 x Spring Scale:
Note:
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
Поврзани производи
DEN 3029.92

Избор на читливост за различни околини 360 ° Ротационен кука Голем црвен LED дисплеј Далечински управувач

DEN 2.00

Јасно прикажување : Дигитална скала на кран доаѓа со LED голем екран на екранот, појасно и брзо читање, со �

DEN 2.67

Ви благодариме за разбирањето Висока јачина ABS инженерска пластична обвивка и квалитетна кука од не'рѓо

DEN 3024.00

[Мала тежина] Телото на скалата е изработено од алуминиум [Повеќекратна боја на располагање] Фични бои д�