.

.

Попуст
со 4 флејта M42 8% кобалт за краен мел

со 4 флејта M42 8% кобалт за краен мел

DEN 744.00

Износот
Залиха

Стандарден заб M42 8% Кобалт Тиал Грубна завршна мелница, 5/8 '' од 5/8 '' од 1-5/8 '' должина на фл, 1102-0058. 4 Флејт M42 8% Кобалт за краен крај на мелницата, дијаметар од 5/8 '', 5/8 '' дијаметар на шанк, 2-1/2 '' должина на флејта, 1002-0580. Стандарден заб M42 8% Кобалт Тиал Грубна завршна мелница, 5/8 '' од 5/8 '' од 1-5/8 '' должина на фл, 1102-0058. 4 Флејт M42 8% Кобалт за краен крај на мелницата, дијаметар од 5/8 '', 5/8 '' дијаметар на шанк, 2-1/2 '' должина на флејта, 1002-0580.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Име на производот : Крајна Мелница;Материјал : ХСС Дијаметар на сечење : 6мм / 0,236"; Длабочина На Сечење : 22м

DEN 3.00

Извори и произведени според највисоките стандарди за контрола на квалитетот Најдобрите празни места н�

DEN 2.33

Големина 16,00мм Материјал : карбид Заврши : Тилн Должина на флејта : 32,00мм Севкупна должина : 89,00мм...

DEN 262.24

Погоден за завршна обработка на прецизни компоненти како часовник, калапи за електронски апарати за ка�

DEN 120.64

Име на производот : Директна Дупка Дупка Крајот Мелница; Материјал : ХСС Боја : Сива;Дијаметар На Сечење :

DEN 1.33

Стандардна крајна мелница за општа намена Карбидот може да работи со поголема брзина од брзиот или коба

DEN 0.67

Алкрона слој Н Мил Тип Слот, рампирање, нуркање мелница насока Дин 844 Л мил стандард Обезбедува локација

DEN 174.40

Погоден за сечење стврднати и високолегирани челици, леење челик, леење студ, податливо леано железо, Цр

DEN 532.32

Овие крајни мелници се опремени како редовни со десно сечење и спирални флејти од десната страна Сите с�

DEN 3.00

Име На Производот : Крајна Мелница;Дизајн : Директно Стебло, 2 Флејти Материјал : Челик Со Голема Брзина;Д�

DEN 8967.04

Исто така достапно соh спојување, нудејќи намален инвентар на алатки, одлична флексибилност на алатките

DEN 505.60

Крајните мелници за грубост имаат рабови за сечење што кршат чипови кои го отстрануваат материјалот за

DEN 0.33

ВИДИЈА 6144318 Општа Намена Сц Крај Мил Серија Д003 / Д013 Метрички Крај Мил 6ММ Диа, Длабочина На Сечење 5ММ, Дол

DEN 1.00

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на специјализирана опрема за

DEN 2603.04

3 дизајн на флејта за помазни / потивки операции на глодање со Високи перформанси идеален за груби алуми�

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА ЗА ВМЕТНУВАЊЕ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИ

DEN 2.67

Обезбедено со најдолга должина на флејта и погодно за обработка со висока точност на длабок чекор...

DEN 743.36

Тип : 4 флејти за крај Метријал : челик од волфрам Степен : 50 Дијаметар : 412мм Севкупна должина : 50мм...

DEN 1.67

Цена За : Секоја Компатибилност На Челик( П) : Нема Тип На Димензија : Фракционо Инчен Крај Мелница Стил : К

DEN 0.33

14мм Систем За Мерење Ширина На Метричката Шамија 0,014 Должина На Сечењето 26мм Вкупна Должина 83мм Диа На С�

DEN 2.33

Обезбедено со висок агол на спирала(60°) Непречено сечење и мала отпорност на сечење Погоден за обработк�

DEN 2.33

Овој погруб за општа намена е дизајниран за отстранување на метал со високо производство во широк спект

DEN 971.20

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од ивер�