.

.

Попуст
Солас светло розови салфетки за хартија - 20 пакувања квадратни руменило розови салфетки за еднократна употреба - Забава и шарени розови коктел салфетки - 2 парчиња 6

Солас светло розови салфетки за хартија - 20 пакувања квадратни руменило розови салфетки за еднократна употреба - Забава и шарени

DEN 1.00

Износот
Залиха

✅ Салфетки Големина : Меки и густи 2 квадратни квадратни 6 1/2 инчи (16,5 см) салфетки розова. ✅ Пинк невестински салфетки за туширање - убаво дизајнирани салфетки со светло розова забава. Овие зелени салфетки за салфетки за вечера, исто така, можат да се користат како салфетки за пијалоци или салфетки за коктел од хартија Должината на времето што ќе се распаѓаат овие светло обоени салфетки за хартија зависи од тоа како ќе ги располагате.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Пак од 40 Божиќни Коктел салфетки, 5" х 5 " декоративни хартиени салфетки за Божиќни партиски салфетки за е�

DEN 239.84

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : �

DEN 1.00

САЛФЕТКИ ЗА ПИЈАЛОЦИ ОД ХАРТИЈА, за коктели и предјадења 20Брои, 9,75 х 9,75инчи квадратни Никогаш не пропушт

DEN 263.84

Доволна Количина : ќе добиете 100 парчиња жолти салфетки за пијалоци од сончогледи со светли дезени и дов�

DEN 111.84

Специјализираната хартија се прави со употреба на 100% целулоза од паднати дрвја и управувани шуми со дрв

DEN 1.67

Дополнете ја вашата трпезариска маса со овие украсни и стилски салфетки Тие се издржливи и апсорбирачк�

DEN 3.00

СОЗДАДЕТЕ НЕЗАБОРАВНА МАСА : побарајте дополнителен координативен декор и садови за Денот на Благодарн

DEN 2.67

Пакет од 2 16 трокреветни салфетки со коктел со акценти на златна фолија, за вкупно 32 салфетки за пијалоц�

DEN 1144.32

Големина : 20 "x 20" Сет од 6 компјутери Дизајнот не е реверзибилен Памукот е мек и издржлив за дневна употре�

DEN 3.33

Печатените салфетки се многу различни од традиционалните бели салфетки Направен со пријателски матер

DEN 1.33

Трокреветниот материјал нуди погодност и издржливост Печатени Во Германија користејќи нетоксични бои

DEN 2.33

Загарантирано задоволство! Ако имате прашања, незадоволство или предлози за подобрување, ве молиме сло

DEN 197.60

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : �

DEN 1.67

Брои од 40 (2 Пакети од 20) хартија Ноќта На Вештерките коктел салфетки, декоративни хартија салфетки за ед�

DEN 3.33

Салфетки за еднократна употреба со робинки служат забави за широк спектар на возрасни групи од тинејџе�

DEN 0.33

САЛФЕТКИ ЗА ПИЈАЛОЦИ СО РАБ : секогаш е добро време со овие симпатични салфетки за пијалоци 16БРОИ : Секој