.

.

Попуст
Сорбус Деца Гардероба со 12 Фиоки-Градите Организатор Единица Со Челична Рамка Дрво Врвот &засилувач; Рачка, Ткаенина Канти За Облека-Голем Мебел За Спална Соба Ходн

Сорбус Деца Гардероба со 12 Фиоки-Градите Организатор Единица Со Челична Рамка Дрво Врвот &засилувач; Рачка, Ткаенина Канти

DEN 2.67

Износот
Залиха

РАЗНОВИДНО СКЛАДИРАЊЕ-Комодата За Фиоки Сорбус 12 го одржува нередот во домаќинството податлив-Чувајте И организирајте облека, играчки, ќебиња, постелнина, облека за бебиња, чорапи, шалови, капи, тоалети, занаети, канцелариски материјали и многу повеќе. КВАЛИТЕТЕН ДИЗАЈН-Комодата За Сорбус за Спална соба е изработена со силна челична рамка и издржлив дрвен врв кој нуди стабилна поддршка за вашите работи - Фиоките лесно се чистат и се изработени од дишечка, водоотпорна ткаенина - Поради лесниот дизајн, високата комода Сорбус е пренослива и лесно се преместува од соба во соба. МОДЕРЕН СТИЛ-Елегантен и стилски дизајн е одличен за деца и надополнува многу стилови на декор - може да се користи за складирање во детска спална соба, игротека, расадник, плакар, канцеларија, дневна соба, ходник, студентска соба и многу повеќе. ДАРЕЖЛИВА ДЛАБОЧИНА НА ФИОКАТА - секоја фиока е длабока приближно 8 инчи и има армирана основа која лесно се повлекува и излегува - кога не се користи, фиоките се отстранливи и се преклопуваат рамно. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ - нема потребни алатки! Ставете го овој организатор на комода заедно за неколку минути-вклучени Хардвер и упатства-комодата мери приближно 48 х 11,8 х 46,5".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 784.00

9 — ФИОКА ГАРДЕРОБА (КАФЕАВА) Стилот ја исполнува функцијата со нашите гради за комода, комплетна со дрв

DEN 2.67

Лесно Склопување нема потребни алатки Соберете ја оваа комода со леснотија за да можете веднаш да запо�

DEN 799.84

Издржлив мдф дрво врвот лесна нега избришете ја со влажна крпа и оставете да се исуши на воздух Широкот�

DEN 1215.84

Со тешки тобогани, единицата може да собере поголеми оптоварувања и има подолг век на траење Создадете �

DEN 1.00

Ноќна МАСА со 4 ФИОКИ (Пастелна АКВА)Стилот ја исполнува функцијата со нашата лесна маса за акцент, компл

DEN 4799.84

Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба Координирајте ја оваа комода со сите Произв

DEN 2.67

Материјал : фиоката За Неткаен материјал од Ткаенина може да се избрише директно со влажна крпа; цврста �

DEN 944.00

●Практична И Пренослива + Елегантна дрвена рачка на фиоки за полесно отворање и затворање...

DEN 6048.00

Само за комодата (не е вклучено огледало) Метални позитивни водичи за запирање Пиштол метал заврши чаша

DEN 1.00

Линкохом комода за плакарот ги исполнува Спецификациите За Безбедност На Интернационал за фиока за обл

DEN 879.84

Висококвалитетната водоотпорна честичка е многу издржлива и цврста Висококвалитетна неткаена фиока з�

DEN 784.00

Лесната рамка ја прави оваа единица лесна за транспорт низ домот и кога не се користи, едноставно прекло