.

.

Попуст
Sotiff 8 компјутери чадор капа за деца Возрасни 19,7 '' lивотинска тема чадор капа со лента за глава еластична прилагодлива риболов чадор капа за преклопување на сонце ча?

Sotiff 8 компјутери чадор капа за деца Возрасни 19,7 '' lивотинска тема чадор капа со лента за глава еластична прилагодлива

DEN 1.67

Износот
Залиха

Алуминиумска рамка. Лесен и преносен : Дијаметарот на нашиот чадор што може да се носи кога е отворен е околу 19,7 инчи/ 50 см, лесен за склоп, а должината по преклопувањето е околу 11,8 инчи/ 30 см, лесна и компактен, лесен за складирање и носење. Она што ќе го добиете : ќе добиете 8 парчиња чадори со чадори во 8 стилови, вклучувајќи еднорог, ајкула, жаба, пчела, сирена, фламинго, рак, птица, симпатична и убава, доволно за да изберете и замените, лесно да ги задоволите вашите дневни потреби . Практичен дизајн : Чадорите за преклопување на дождот можат да ги ослободат рацете, ентериерот е дизајниран со прилагодлива еластична лента за да одговара на главите на повеќето луѓе, меки и удобни, давајќи ви добро искуство со носење. Она што ќе го добиете : ќе добиете 8 парчиња чадори со чадори во 8 стилови, вклучувајќи еднорог, ајкула, жаба, пчела, сирена, фламинго, рак, птица, симпатична и убава, доволно за да изберете и замените, лесно да ги задоволите вашите дневни потреби . Широка примена : Чадор на капа за возрасни е погоден за повеќето активности на отворено, како што се риболов, градинарство, кампување, патување, играње голф и други активности, што е идеален асистент за активност на отворено. Спецификации : Материјал : Најлонколор : Како што прикажаните слики се прикажани : Отворена состојба : Околу 19,7 инчи/ 50 см во состојба на дијаметар на дијаметар : Околу 11,8 инчи/ 30 см во должина на пакетот вклучува : 8 x чадори за чадори : рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Двојни функции : Чадорот на главата е изработен од најлон, кој може да ве засолни од ветрот и дождот во дождливите денови, водоотпорен материјал е лесен за сушење, овозможувајќи ви да го вратите нашиот производ во торбата за кратко време по употребата; Чадорот исто така може да ви донесе сенка во сончеви денови, да ве држи подалеку од сонцето и да ве одржува свежи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 287.84

Елегантните цветни чадори за венчавки и ракавици за костими од тантела можат добро да одговараат на ваш

DEN 1.00

ПГ Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен ОД ПГ крпа, многу издржлив Цврст и Издржлив : чад�

DEN 555.20

Држејќи го во рака до елеганција до вашиот изглед, совршен додаток за невестата за венчавки Сила и прено

DEN 2.00

Некој како тебе Детските чадори за деца доаѓаат со велкро ремен за брзо складирање, лесен за употреба за

DEN 505.44

ПГ Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен ОД ПГ крпа, многу издржлив Цврст и Издржлив : чад�

DEN 184.00

пластика и легура Пластична рамка Соодветни За Употреба и Замена : ќе добиете 60 парчиња јасни свадбени ч