.

.

Попуст
Современа и стилска, рачно изработена скулптура со керамички диск, елементи на порцелански декор на металниот штанд. Висина: 34 см

Современа и стилска, рачно изработена скулптура со керамички диск, елементи на порцелански декор на металниот штанд. Висина:

DEN 2.67

Износот
Залиха

Рачно изработено во Грција - бродови од Грција. Насликани порцелански влезови на црна метална штанд.600 ° F (или 1. Постојат различни теми од секоја страна. Испорака низ целиот свет со DHL Express (САД 2-4 дена). Зачудувачки центар што ќе го покаже вашиот вкус на предградието. Дополнителни информации : Керамика или грнчарија се однесува на процес на формирање, отпуштање или печење, и застаклување или украсување мешавина од глина и други материјали, потоа Референцирајќи го да ја зацврсти глазурата. Создавање голема големина. Идеално за украсување на домови, канцеларии или корпоративни простории создава интелектуална и историска привлечност. Надградете го вашиот декор или импресионирајте ги пријателите и семејството, нудејќи им го овој уникатен декоративен подарок. Керамички диск на антички стил во топли земјини бои на црн метален квадратен штанд. Stoneware, именуван по својот густ камен како квалитет по отпуштањето, е построго и потрајно. Stoneware е направен од одреден вид глина што е отпуштена на високи температури, генерално 2. Овој тркалезен диск со антички стил се состои од каменуван керамички диск во топли земјотресни бои и мали квадратни порцелански влезови (од едната страна) и спирален дизајн (од другата страна). Доаѓа со бесплатна торба за подароци од ткаенина. Ова не е маса произведен производ што го прави уникатен и вреден.Автентична креација! Оваа скулптура на дискот привлекува внимание. Импресивна и висококвалитетна скулптура на диск. Тежина 2,4 кг (5,3 килограми). Трите керамика се земјени производи, камења и порцелан. Постојат различни теми од секоја страна. Овој украс на скулптурата е исто така достапен во сличен стил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 191.84

? Дизајните се трајно притиснат директно на Божиќниот украс (не декорации или налепници) создавајќи веч�

DEN 427.20

Официјално лиценцирана стока за смртни случаи со пет прсти Виси украс Фрлена во висококвалитетна смола

DEN 1.67

Може да постои ризик од ликвидација, ве молиме, држете се подалеку од малите деца.Богат со количина : Пак�

DEN 303.84

Златната лента ви овозможува лесно да висат украси на новогодишните елки, шалтер, прозорец, скалила и та

DEN 332.80

Големината на орнаменти на Божиќни starвезди е 2,8 инчи / 72 мм во тркалезна форма, одлично е висечки украси з

DEN 1.00

Радост на светот колекционерски производи Бихон Фриз со црвена и зелена јака Полски стакло Божиќна укр�

DEN 176.00

Направен од висококвалитетен керамички материјал Размислен подарок! Секој украс доаѓа со класична зла�

DEN 1.00

Цврсти и цврсти : Овие украси за роденден на Гном се изработени од квалитетен дрвен материјал, здрав и не

DEN 2.67

Подарок за сувенири за божиќен украс Вермонт Држава Карактеристики : Mt Snow, Lake Champlain, Montpelier, Proctor, Cross Country Ski

DEN 587.20

? Големина и материјал : Направено од бел порцелан, целокупната големина е 3 инчи ? Дизајн : висока завршни

DEN 624.00

Овој сет од 24 стаклени лекари се гарантира дека не се топи Вклучува 7 инчи (8броеви), 9 инчи (8броеви), 11 инчи

DEN 0.67

Официјално лиценциран украс на КокаКола Виси од жицата од злато Направено од смола и боја / мика...

DEN 0.33

【Големина на украс】 : 2,95инчен круг, 1x златна нишка, кутија за подароци 1x 【Висококвалитетен порцелан】 :

DEN 0.67

Целосно извајаниот фигурален украс на Булсеј, повлечете ја жицата за да ги видите нозете на Булсеј Јамк�

DEN 2.00

Кутијата може да се користи и за складирање на украси Датум 2017 година.Овој симпатичен украсен украс за н

DEN 176.00

Создадено од фините занаетчии на IngeGlas Manufaktur во Германија како дел од колекцијата за тивки дома во 2020 год

DEN 223.84

Орнаментот не поддржува персонализација од страна на продавачот бидејќи директно се исполнува Можете �

DEN 3.33

1едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси Одличен д