.

.

Попуст
Современи природни производи Швајцарија Крис Хербални лаксативни рефус - 3,25 мл

Современи природни производи Швајцарија Крис Хербални лаксативни рефус - 3,25 мл

DEN 681.76

Износот
Залиха

Димензијата на пакетот на производот е 10.2cml x 12.7cmw x 29.7cmh. Тежината на пакетот на производот е 1,8 фунти. Нема груби синтетички лекови. Димензијата на пакетот на производот е 10.2cml x 12.7cmw x 29.7cmh. Тежината на пакетот на производот е 1,8 фунти. Нема груби синтетички лекови. Современи производи Швајцарија Крис Хербална лаксативна снегулка, 3,25 унца - 6 по случај. Нежниот лаксативен ефект на Сена со дигестивните придобивки од лисјата од папаја и билките од централата, анти-спазмодичните придобивки од календулата и каравеј, анти-гас-придобивките од лисјата од пеперминт, магдонос и анасон, тонична корист на лимон вербена, благ диуретик Придобивка од лисја од глуварче, релаксирачка придобивка од лисјата од праска и природно ароматизирање на цвеќе од хибискус. Во форма на таблети и снегулки. Растечки живот : 999 дена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 343.84 -110 %

Олеснување на повремената запек со Колас; 2во1 таблети Доксеат натриум, омекнувач на столче, им овозможу�

DEN 2.00 -110 %

НЕЖНО ЈА ОМЕКНУВА СТОЛИЦАТА : Докусирајте натриум; Активните состојки Во Колажот Се Чисти; овозможува в�

DEN 1.33 -110 %

Брзо олеснување на запек : NuLax природно овошје лаксатив се прави со употреба на чисто суво овошје и за да

DEN 0.33 -110 %

Обезбедува олеснување преку ноќ од повремено запек и ви помага да се вратите редовно...