.

.

Попуст
Справи Со Туф Премиум Комплет За Меки Окови, 1/2 Окови За Теренски Крик За Обновување На Возилото, Јачина На Кршење Од 22 Тони, 7 Тони ЌЕ

Справи Со Туф Премиум Комплет За Меки Окови, 1/2 Окови За Теренски Крик За Обновување На Возилото, Јачина На Кршење Од 22 Тони,

DEN 1199.20

Износот
Залиха

Справи Туф Премиум Меки Окови Комплети Нудат Пар Меки Окови Со Висок Капацитет Од 1/2 Инчи. Универзално Вклопување. За Обновување И Влечење На Возилото Се Користат Окови За Справување Со Туф. Максимален Капацитет На Кршење Од 22 Тони (44.000 Фунти.) И Ограничување На Работното Оптоварување До 7 Тони. Црно. Справи Туф Меките Окови Се Универзални. Тие Можат да се Користат за Справување Со Секоја Работа за Влечење, Закрепнување или Спасување. Користете Со Ремени За Влечење, Штедачи На Дрвја, Макари И Блокови За Грабнување, Куки За Приемници. Овие Окови Се Основни Безбедносни Предмети За Какви Било Екскурзии Надвор Од Патот. Сите Опрема За Обновување И Спасување На Туф Надвор од Патот Носи Ограничена Доживотна Гаранција. Каде Формата и Функцијата Се Спојуваат. Справи Туф Премиум Меки Окови Комплети Нудат Пар Меки Окови Со Висок Капацитет Од 1/2 Инчи. Универзално Вклопување. За Обновување И Влечење На Возилото Се Користат Окови За Справување Со Туф. Максимален Капацитет На Кршење Од 22 Тони (44.000 Фунти.) И Ограничување На Работното Оптоварување До 7 Тони. Црно. Справи Туф Меките Окови Се Универзални. Тие Можат да се Користат за Справување Со Секоја Работа за Влечење, Закрепнување или Спасување. Користете Со Ремени За Влечење, Штедачи На Дрвја, Макари И Блокови За Грабнување, Куки За Приемници. Овие Окови Се Основни Безбедносни Предмети За Какви Било Екскурзии Надвор Од Патот. Сите Опрема За Обновување И Спасување На Туф Надвор од Патот Носи Ограничена Доживотна Гаранција. Каде Формата и Функцијата Се Спојуваат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 319.84

Бизнис во сопственост на американско семејство Обезбедување безбедност, безбедност и цврста сигурнос

DEN 3.33

Водечки производител на висококвалитетни алатки Направени да издржат дури и најсложените работни мест

DEN 1.33

3 / 4 " Д Прстен Окови.471 Фунти) За Супериорна Јачина и Индустриски Стандарден 7 / 8 Инчен Игла За Завртки за Д

DEN 65.76

За истата цена како и нерѓосувачките челични окови, но со повеќе предности Лесна тежина : 46 пати полесни

DEN 2.00

Пролинк има максимален рејтинг на оптоварување од 6000 фунти и врвен неуспех од 22 Пролинк има максимален �

DEN 313.92

Можете да купите и користите со доверба Јачина на кршење на 41000 bs The мека прстенот за обнова на меки може

DEN 95.84

Топло Поцинковани Големината на иглата е иста како И Големината на Оковите Користете за Синџир На Сидро

DEN 1056.00

Други опции за количина и големина за изложеност на влага Тежина (секоја) 1,39 фунти Кабел за челик од морс

DEN 159.84

14 парчиња 5 / 16 инчи завртки за завртки за прицврстувачи на сидро, не'рѓосувачки челик, тешка облик на лак,

DEN 1.00

Вртлив дијаметар на очите : 3 / 4 инчи €Одличен Дизајн € 31 / 4" Вртливи Окови За Прицврстување На Очите, се о

DEN 1.33

Одговара на стандардни окови од 3 / 4 инчи ДПрстен не се вклучени Спречува штракаат.Дизајниран за да спре�

DEN 3.33

3 / 8 " СИТЕ ЛЕГУРА 2 Тон Работно Оптоварување 3 / 8" Легура Завртка Игла Сидро Окови Х100 Легура Окови. Топло

DEN 2336.00

Прецизност обработена од алуминиум од серијата 6000, Компатибилен со сите држачи за монтирање на региста�

DEN 0.33

Карактеристики : Направено од легура челик материјал, корозија и отпорен на абење, долг животен век Висо

DEN 2.33

Фактор 55 сака да се осигура дека произведуваме производи со највисок квалитет и најдобра вредност за на

DEN 1.00

Димензии на пакетот : 0,5 H x 2,0 L x 1,0 W (инчи) Земја на Потекло : Сад Тежина на пакетот : 0,5 килограми...

DEN 319.84

Дизајн на тешки работи : Направено од фалсификуван челик, дизајн со капацитет за влечење и закрепнување

DEN 3.33

Системите за преку копно возила ви овозможуваат професионална опрема за обновување на одделение за сек

DEN 175.20

Морски одделение 316 нерѓосувачки челик изградба Одлична сила и издржливост дури и во најтешките морски

DEN 3.33

Го штити финишот на вашиот браник и хиперврска со спречување на директен контакт помеѓу компонентите С�

DEN 2.67

? Светла боја влечењето на винчето за влечење полесно е да се види кога работите во валкани или темни ус�

DEN 2.00

Заштитете Се Безбедно : Оковите за камиони имаат дополнителен заштитен ракав што го штити јажето од абе�

DEN 0.33

Висококвалитетни материјали : Изработени од висококвалитетен легиран челик 40cr, оваа окова е фалсификув

DEN 1243.20

Јаглеродна сидро Г213 тркалезен пин Hotешка натопи галванизирана фалсификувани и калено со иглички од лег

DEN 2.33

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Дијаметар на завртки : W1 / 2 Б : 1,0 инчи (26 мм)...