.

.

Попуст
Sqxbk тркалезна двојна еднострана жица од не'рѓосувачки челик SWG листови за заварување на дебелина на дебелината

Sqxbk тркалезна двојна еднострана жица од не'рѓосувачки челик SWG листови за заварување на дебелина на дебелината

DEN 2.67

Износот
Залиха

Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, долг животен век. Ефективно ви помагаат брзо и прецизно да ги проверите спецификациите на столбовите и жиците, кои совршено ви заштедуваат време и материјали. Бројките се гравирани и лесни за читање. Опсег на мерење : Двоен кружен метален мерач 0-36 Американски стандард. Боја : Сребрена.Пакаж Вклучува : 1 парчиња двојно еднострано мерач на жица. Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, долг животен век. Ефективно ви помагаат брзо и прецизно да ги проверите спецификациите на столбовите и жиците, кои совршено ви заштедуваат време и материјали. Бројките се гравирани и лесни за читање. Опсег на мерење : Двоен кружен метален мерач 0-36 Американски стандард. Боја : Сребрена.Пакаж Вклучува : 1 парчиња двојно еднострано мерач на жица. Спецификација : Материјал : Опсег за мерење на не'рѓосувачки челик : Двоен кружен метален мерач 0-36 Американски стандардна боја : Сребрен пакет вклучува : 1 парчиња Двострана Карактеристики на мерачот на жицата : Изработено од високо квалитетен не'рѓосувачки челик, долгорочен за употреба. Користејќи ги овие мерачи за да се утврди дебелината на материјалот пред да се работи со цел да заштедите време и материјал. Навистина корисни корисни алатки. Бројките се вметнуваат во површината што е полесно да се прочита.

Декларираните карактеристики

Material:
Stainless Steel
Measuring Range:
double-sided circular metal gauge 0-36 American Standard
Color:
Silver
Package Includes:
1PC Round Double-sided Wire Gauge
Features:
Made of high quality stainless steel, long term to use.:
Using these gauges to determine the thickness of material before working in order to save time and material. Really useful handy tools.:
The numbers are etched into the surface that is easier to read. :
Поврзани производи
DEN 1.67

10 Чекори Тест за калибрација на калибрација Блок Чекор клин за ултразвучен мерач на дебелина во NDT тести

DEN 114.88

Неговата трајна конструкција ќе обезбеди години на употреба и мерењата за лесна за читање ја прават ова

DEN 1576.00

Боја голем екран дисплеј поддршка на режимите ПЕ / е (прекубоја) опсег на мерење од 1,0300мм прилагодлива бр

DEN 3.00

Опсег на мерење( мм) : 0,7~252 (стандардна сонда ) Точност (мм) : +(1% Ч + 0,1), Н= дебелина на објектот за тестирање М

DEN 1.33

Речиси погоден за мерење на дебелината на сите материјали, како што се : метал, стакло, пластика и други м

DEN 2.33

ЛцдДисплеј За Задно Осветлување Работно опкружување : 040€,20~90%RH Резолуција : 0,1 мм индикатор За Ниска бат�

DEN 0.67

Ние вработените ќе ви одговорат за 24 часа Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме

DEN 169.44

MG11 FILETER WELD SET GAGE ​​RL мерач Метрика и инч Не'рѓосувачки челик Дозволува точно мерење на најпопуларните го

DEN 1424.00

✔ Висока точност : Резолуцијата е 0,001 милји; (до 10 милји) и 0,01 милји (повеќе од 10 милји) со голем мерен опсе�

DEN 3.33

04)Мм, ЗАВИСИ ОД МАТЕРИЈАЛИТЕ и УСЛОВИТЕ €é Меморија На Податоци : 5 Датотеки x 100 вредности, 5 вредност на Б

DEN 1.33

● Преку мерење на облогата за мерење на дебелината на насликаниот предмет без отстранување на нементал