.

.

Попуст
Сребрена Линија Алатки 537366 150кг Чекор-До Платформа-Сребро Со Сини Шарки И Црни Нозе

Сребрена Линија Алатки 537366 150кг Чекор-До Платформа-Сребро Со Сини Шарки И Црни Нозе

DEN 2975.36

Износот
Залиха

Силна алуминиумска конструкција со нелизгачка површина на шарата. Анти-лизгачки стапала и преклопени нозе за складирање. Нозете обезбедени со 2 безбедносни фаќа. Големина (Л х х х) : 82 х 30 х 80 см. СЕРТИФИЦИРАН НА EN14183 : 2003. Силна, анодизирана алуминиумска конструкција со нелизгачка површина на шарата и стапала против лизгање. Преклопените нозе се обезбедени со 2 безбедносни улови. Димензии на платформата( l x w x H) : 820 x 300 x 800mm. 150kg капацитет. Тежина 5,0 кг. СЕРТИФИЦИРАН НА EN14183 : 2003.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1910.08

Две рачки Во Форма На О се присутни на врвот за да му помогнат на вашето дете безбедно да се искачи на сед

DEN 415.84

Одговара На Повеќето Тоалети : детско тоалетно седиште со скалеста столица одговара на речиси сите стан

DEN 2.67

●Складирање / Отвора Лесно ● скалата за преклопување И столицата за кујнски чекор лесна за употреба, бр

DEN 1583.84

●Мултифункционална кула за Мали деца 4во1 дизајн, оваа кула за учење не е само вообичаена кујнска контр�

DEN 2116.00

Изработен е од густ висококвалитетен пп материјал, кој не е лесен за стареење, издржлив, лесен за чистењ�

DEN 1016.00

Прилагодлива висина на седиштето од 12 до 24 Инчи во чекори од 2 инчи Лесен и лесен за движење со вградени р

DEN 2.67

Изработен од еколошки силен и издржлив материјал без мирис Пренослив и Удобен, Се Преклопува за лесно с�

DEN 543.84

Брзо исчистете со само бришење на крпа Заоблените агли немаат бруси и се прилично удобни за допир "Идеал

DEN 0.33

●СОВРШЕН за : столиците со 2 чекори Усвојуваат дизајн со двојна висина со широки чекори им помагаат на м�

DEN 5542.88

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1247.84

● ПОДИГНЕТЕ ГО ВАШЕТО БЕБЕ ЗА ДА СЕ СПРОТИВСТАВИ НА ВИСИНАТА : Помагајќи му да ве придружува кога готвит

DEN 0.33

● ПОМОГНЕТЕ ИМ НА ВАШИТЕ ДЕЦА ДА ЈА ИСТРАЖАТ НИВНАТА ОКОЛИНАоваа кула за деца за деца е совршена за мали