.

.

Попуст
Среќен 30 -ти роденден што виси вртења за декорации, сет, среќен роденденски банер, 30 години роденденска забава што виси украси за позадина

Среќен 30 -ти роденден што виси вртења за декорации, сет, среќен роденденски банер, 30 години роденденска забава што виси украси

DEN 1.00

Износот
Залиха

Уживајте во вашиот настан!. Забавна декорација за вашата 16 -та роденденска забава. Гаранција за производи и услуги на клиентите : Секој проблем со производот ве молиме испратете ни е -пошта, ние стоиме за 24 часа и ветуваме задоволна услуга за вас. Гаранција за производи и услуги на клиентите : Секој проблем со производот ве молиме испратете ни е -пошта, ние стоиме за 24 часа и ветуваме задоволна услуга за вас. Виси вртења : Направено од сјаен материјал од фолија. Уживајте во вашиот настан!. Користете ги за да создадете сонувачка позадина за вашата роденденска забава. Користете ги за да создадете сонувачка позадина за вашата роденденска забава. Користете ги за да создадете сонувачка позадина за вашата роденденска забава. Квалитет и спецификација : Среќниот роденденски банер се направени од цврсто квалитетно еко-пријателски картон. Секој вртлог со пластична јамка на врвот за лесно виси. Уживајте во вашиот настан!. Широка примена : Закачете ги од таванот, над табелата, под верандата или од гранките во дрвјата. Забавна декорација за вашата 16 -та роденденска забава. Квалитет и спецификација : Среќниот роденденски банер се направени од цврсто квалитетно еко-пријателски картон.

Декларираните карактеристики

The happy birthday banner are made from sturdy high quality Eco-friendly cardstock. :
Поврзани производи
DEN 1337.60

Повеќенаменски : Овој сет за декорација на вртење на фолија е погоден за 50 та роденденска забава, 50 та ро�

DEN 191.84

Купете со доверба l 100% гаранција за задоволство Задоволството на клиентите е нашата главна цел, така шт�

DEN 532.80

При купувањето на овој производ, вие сте покриени со 100% гаранција за враќање на парите, доколку не сте за

DEN 207.84

Sultion Shirstment Hanking Swills е совршен за украси за Божиќни забави на Хавајски, јули Божиќни украси, украси на заба

DEN 2.00

81метри крепска хартија стример се тркалаат во слонова коска Лесен за користење; Исечете ја на посакуван

DEN 159.84

Boho Boho Rainbow Wanking Decorations ќе пристигнат 12 Mayler Swills и 12 Boho Rainbow Cutout Трендиран оригиналниот дизајн Неутралното �

DEN 2.33

Компанија Beistle Тропска лента за лисја на лисја Забавни игри и забава Партиски украси Декорации за забав

DEN 271.84

33,5 инчи / 85 см со „100“ опашки прикачени, целосно склопени и лесни за закачување со приложената кука, кос�