.

.

Попуст
Стаклена фиока копче црно антички златен месинг кабинет за влечење рачка на копчето за задниот дел на задната плоча, влегува кујнски рачки на вратите хардвер хардв

Стаклена фиока копче црно антички златен месинг кабинет за влечење рачка на копчето за задниот дел на задната плоча, влегува

DEN 1.67

Износот
Залиха

Стаклена фиока копче црна античка златна месинг кабинет за влечење рачка рачка рачка, влече кујна врата рачки хардвер. Knob Dia : 1,75 "(45 mm). Материјал : стакло / легура на цинк, финиш : црн / антички златен месинг. Вклучени завртки за монтирање. 1" (25 мм) подолу. Ве молиме, советувајте ја дебелината на вашата фиока пред, ние ќе ви испратиме соодветни завртки. Стаклена фиока копче црна античка златна месинг кабинет за влечење рачка рачка рачка, влече кујна врата рачки хардвер. Knob Dia : 1,75 "(45 mm). Материјал : стакло / легура на цинк, финиш : црн / антички златен месинг. Вклучени завртки за монтирање. 1" (25 мм) подолу. Ве молиме, советувајте ја дебелината на вашата фиока пред, ние ќе ви испратиме соодветни завртки. Стаклена фиока копче црна античка златна месинг кабинет за влечење рачка рачка рачка, влече кујна рачки на вратите хардвер материјал : стакло w. Цинк легура : црна / античка златна мерка за мелење : копче за копче : 1,75 "(45 мм) проток по инсталацијата : 1,1" (28 мм) Вклучени завртки за монтирање. Долго 1 "(25 мм). Ве молиме, советувајте ја дебелината на вашата фиока пред, ќе ви испратам соодветни завртки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 63.84

Копчиња за симпатични и смешни цртани филмови за деца за бебиња облека, идеални за многу видови на занае

DEN 0.67

【Применливи модели】 Одговара за Toyota Camry 2018 2018 2020 2021 2022 2023, за хечбекот на Corolla Avalon 20192022, PLS потврдува дека

DEN 1.67

Постави копче за блејзер 3 компјутери од 25мм, 8 компјутери од 16мм Вкупно 11 копчиња Големина на дупката : 2м

DEN 1686.88

Извајана и полирана за да ви даде добар изглед и цврсто чувство на промена секој пат Висок квалитет Диза

DEN 3.00

Изработен од висококвалитетна алуминиумска легура и завршен со пенлив кристал со парична казна, добро �

DEN 2.00

Лесен за инсталирање Овие Копчиња на кабинетот погодни за фиоки за комоди, кабинети, биро, гардероба и д�

DEN 207.84

Различни должини на завртките за да се задоволат различните потреби Висок Квалитет : Издржлива керамик�

DEN 2.33

? 【Совршено вклопување】 : Замените на копчињата за шпорети во вирлпул се компатибилни со шпоретот на га

DEN 528.00

Висококвалитетна Рамна Црна Завршница Дијаметар на копчето : 11 / 4 " Дијаметар На Задната Плоча : 11 / 4 " Б

DEN 176.00

Со обемна колекција на дизајни за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на вашиот личен стил...

DEN 1.33

Проекција : 1 инчен дијаметар : 11 / 16 инчен база : 3 / 4 инчи Извонредни детали се истурија на секој уникатен �

DEN 191.84

Секое копче е направено од оригинално дрво, така што нема да има две идентични копчиња, може да има мали �

DEN 192.00

Дијаметар на секоја КопчињаСтандард 1.18 (инчен).Печатени со уникатен модел МАТЕРИЈАЛ : стаклена површина