.

.

Попуст
СТХ Поле Хокеј 2See-Е Двојна Спортски Очила, Возрасни, Црвено

СТХ Поле Хокеј 2See-Е Двојна Спортски Очила, Возрасни, Црвено

DEN 800.00

Износот
Залиха

Двојно Спортско Игралиште хокеј и лакрос очила. Фитинг во форма, силиконска подлога за удобност и вклопување, не апсорбира пот или влага, ги минимизира избивањата и лесно се чисти. Ги исполнува регулативите За Хокеј На Терен на Нфх. Ги исполнува стандардите На Женскиот ЛАКРОС АСТМ. СЕИ сертифициран. ДВОЈНИОТ Спортски Очила STX Hockey 2se-S ги штити и играчите на хокеј на терен и лакрос, истовремено обезбедувајќи удобност и визија. ДВОЈНИОТ Спортски Очила STX е заштита на очите по избор за хокеари на терен од сите возрасти откако беше воведен. Ова добро дизајнирано очило не само што е удобно, туку обезбедува најголема заштита. Силиконската подлога е соодветна за совршено вклопување и крајна удобност. Покрај тоа, силиконската подлога не апсорбира пот или влага што ги минимизира изливите и лесно се чисти. STX Hoxey 2se-S Dual sport Goggle ги исполнува регулативите ЗА хокеј на терен НА NFHS, ги исполнува стандардите НА женскиот ЛАКРОС ASTM И Е сертифициран ЗА игра.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1331.20

Употреба 1 : Пријавете се на дното на лизгачкиот ѓон за да се зголеми способноста за лизгање Употреба 2 : А

DEN 1.00

Миење на машина / рака во ладна вода, суво на линија Изработено е од високо квалитетни материјали, издрж

DEN 1.00

Елементите се направени од јаглеродни влакна за да се дадат дополнителна заштита Гелтехнолошка подлог�

DEN 216.00

Увезени Централен предниот дел на затворањето на патентите со модерна модна контурирана јака Целосно т

DEN 1483.20

Надворешен дијаметар 31 / 32 " : 0 = 9 / 16, 0 5 = 37 / 64, 1 = 19 / 32, 1 5 = 39 / 64, 2 = 5 / 8, 2 надворешен дијаметар 31 / 32" : 0 = 9 / 16, 0 5 = 3

DEN 1329.76

S (6 5 / 8 7) М (7 7 1 / 4) L (7 1 / 4 7 3 / 8) XL (7 3 / 8 7 3 / 4) Направени во САД или увезени Миење на рацете Ултралејт, дизајн с

DEN 165.76

100% полиестер Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Блуза за жени со д

DEN 3.00

It вклучува се што им е потребно на сите деца за заштита и за носење на влошките.●СОВРШЕН ИЗБОР за ПОДАРО�

DEN 480.00

Увезени 100% катјонска полиестерска мрежа за перформанси со управување со управување со влага...

DEN 2.00

Поминуваме Многу Време Тестирајќи Разни Материјали За Да Развиеме Различни Стилови и Да Ги Претставиме

DEN 2815.36

2 ленти за прицврстување направени со hitech, брзо сушење на ткаенината за ладење, обезбедуваат прилагоден�

DEN 1384.00

ДЕКОРАТИВЕН ПРЕДМЕТ НАШИОТ ШЛЕМ ЗА НУРКАЊЕ Е НАПРАВЕН ОД НАЈФИНИОТ МЕТАЛ НАПРАВЕНО ОД ЦВРСТ МЕСИНГ И БА

DEN 111.84

Здраво Драги Клиенти, Добредојдовте во нашата продавница за брендови! Нашата продавница е меѓународна �

DEN 851.20

Произведено во САД или Увезено Изградени од руно со четкан куп со врвен квалитет, овие обвивки за нозе м�

DEN 1540.80

100% полиестер Направени во САД или увезени Добредојдовте во продавницата на „Jflyou“ Постојат сите видови

DEN 1267.04

100% полиуретан Увезени Затворање на тока Машинско миење Цел ден удобност напорна работа и удобно биб из�

DEN 480.00

Увезени 100% катјонска полиестерска мрежа за перформанси со управување со управување со влага Технолошк�