.

.

Попуст
Стилизиран виножито аксолотл топка точка пенкало сино мастило за повлекување топка за пенкала за мажи за мажи 1 парчиња

Стилизиран виножито аксолотл топка точка пенкало сино мастило за повлекување топка за пенкала за мажи за мажи 1 парчиња

DEN 2.67

Износот
Залиха

, Практични канцелариски материјали.Компјутер. Материјал : Направено од компјутер, многу издржлив. Пенкалото за топка ќе ви донесе непречено искуство за пишување! Висококвалитетни материјали, разни бои и персонализирани дизајни за модели, многу практични канцелариски материјали. Материјал : Направено од компјутер, многу издржлив.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Comix повлекувачките пенкала за топка обезбедуваат добри перформанси и вредност Средна точка од 0,7 мм : пе�

DEN 3.00

Средниот пол е околу 2,09 инчи / 5,3 см во должина и 0,08 инчи / 0,2 см во дијаметар, погоден за повеќето отвори з

DEN 0.67

Преносна големина, лесна за носење Црно полнење : Пенкалото доаѓа со црно полнење, мазно пишување без џе

DEN 330.24

12пакет пенкала со црни, сини, црвени и зелени мастила Верзија за повлекување и полнење на прецизното пен

DEN 239.84

Правилна големина : нашите пенкала за стихови на Библијата имаат преносен дизајн, со должина во приближ�

DEN 1.33

[Лесен за употреба] Механизмот за повлекување ви овозможува лесно да го проширите и повлечете врвот на п

DEN 1.00

Ултра мазен систем за пишување никогаш не влече за постојани резултати Лондот на течности создава чист�

DEN 3.00

Определување на дизајнот 7 различни бисерни бои носат различни сеча секој ден, а зборовите на пенкалото

DEN 0.67

Чувајте го едноставно и забавно Организацијата е чекор на патот кон завршување на работите Направете ш�

DEN 1.00

Пишување партнер : Можете да напишете со едноставно ротирање на телото на пенкалото, кое е погодно и брз�

DEN 1.67

Вклучува 1 црна шифра ‘k’ топка за полнење Класичен механизам за пишување кликнување Очекувате да плат�

DEN 657.60

Паркер пенкало со монохроматски дизајн на метал со пиштоли, од исечоците до врвот Луксузното пенкало им

DEN 0.67

Лесен притисок потребен за напишување, обезбедува дефинирани линии, да се изведува непречено и рамноме�

DEN 1.00

Направени во САД или увезени Имаме 1 компјутер, 2 компјутери, 4 парчиња, една големина : Должина на пенкало

DEN 112.16

Дизајнот со 4 бои брзо ги менува боите за да ви помогне да останете продуктивни Широкото барел со пернич�

DEN 0.67

Вклучени се 36 парчиња разнобојни пенкала, 6 мастило во боја (црна, сина, црвена, портокалова, зелена и вио�

DEN 3.00

Производ 2 : Врзивно врзување на жицата : Тешка обврзувачка жицаО БИДЕР нема да ја изгуби својата форма в�

DEN 175.84

Сино мастило од 0,7 мм Најдобриот подарок за вашите деца, вашиот студент, може да го охрабри нивниот интер

DEN 2.33

Сакате да го задржите вашиот ден светло, разигран и забавен без да бидете премногу груби, ова е задолжит�

DEN 95.84

Неговите мазни перформанси гарантираат дека вашето искуство за пишување е секогаш радост за употреба С

DEN 286.24

Mini RSVP се врати од популарната побарувачка докажувајќи дека одличните работи доаѓаат во мали пакувања! �

DEN 1.00

Продадени како 1 десетина Мека гумена зафат Мастило за брзо сушење Видливо снабдување со мастило Продад

DEN 1.33

Мекиот гумен зафат без латекс обезбедува зголемена удобност додека пластичното барел овозможува видли