.

.

Попуст
Стобок Новогодишна Елка Топер Ѕвезда Шупливи Ѕвезда Дрво Топер Сребрена Снегулка Дрво Топпер Пластика Ѕвезда Дрво Празник Партија Новогодишна Елка Украс

Стобок Новогодишна Елка Топер Ѕвезда Шупливи Ѕвезда Дрво Топер Сребрена Снегулка Дрво Топпер Пластика Ѕвезда Дрво Празник Партија

DEN 145.76

Износот
Залиха

шуплива ѕвезда дизајн создава сјајна ѕвезда за врвот На елка. Топер За Снегулки : Пластичниот Врв На Ѕвездата Е убав Божиќен подарок за вашите пријатели и семејство, Сребрена Ѕвезда На Врвот Совршен За продавница, ресторан или мал бизнис, бар, хотел, трговски центар, концерт и многу повеќе. Декорација на новогодишна елка : декорацијата На Божиќната Елка со Блескава Ѕвезда е шуплив дизајн(без светлина). Блеска и на сонце.Топер Ѕвезда на новогодишна Елка : топерот На Новогодишната Елка е изработен од премиум пвц и е многу стабилен. Декорација на новогодишна елка : божиќен ѕвезден топер со сјајна светла боја одговара За божиќна тематска забава, куќа, продавница за подароци, трговски центар, ресторан, канцеларија итн. МОЖЕТЕ да се комбинирате СО LED светла или светла за врвки за убав ефект, НАПРАВЕТЕ сами на врвот на вашата новогодишна елка во секое време, донесете доволно топол сјај на Вашата Новогодишна елка. Едноставно ставете го на цврст вертикален лак, а потоа уживајте во снегулките Сите Долги Вовед Во производот Боја : Сребрен Материјал : Пластика Големина : 25, 00Х18, 00Х2, 00см/9, 82Х7, 07Х0, 79инчиста Елка Топпер Ѕвезда : топерот За Новогодишна елка е изработен од премиум пвц и е многу стабилен.сјаен Сребрен Блескав Топер Од Снегулки Што сигурно ќе биде шармантен за вашата празнична декорација. Топер За Новогодишна Елка Ѕвезда Шуплива Ѕвезда Топер Сребрена Снегулка Топер Пластична Ѕвезда Врвот На Елката Празнична Забава Украс За Новогодишна Елка Топер Ѕвезда Има одлична универзална големина за сите видови различни дрвја, така што немате грижи за тоа не може да одговара на вашето дрво. Шупливи Ѕвезда Дрво Врвот Погоден За бели божиќни украси, фестивал партија, семејство танцување партија, трговски центар декорација, и многу повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

1 Постојаниот Дедо Мраз има живописна слика, извонредна изработка и полн со детали 2 Совпаѓајте со ситни�

DEN 1.33

Основата на спиралниот конус на дното е во состојба цврсто да ја држи топпер ѕвездата на врвот на дрвот�

DEN 1561.60

Овој украс од rан ќе биде прекрасен додаток на Елката Карактеристики фина изработка, исклучителни детал

DEN 67.04

Рустикалниот Божиќен Лак Не е само За Божиќ, туку може да се користи и на родендени, забави за танцување,

DEN 2.33

божиќна ѕвезда топер, изработена е од ситно железо против ' рѓа, површината е обложена со сјај во прав, а �

DEN 1.33

Споделете со другите : Божиќната Дерби капа со лак со венец може да се послужи како убав подарок за споде

DEN 195.52

Направете Го Вашето Божиќно време незаборавно и полно со забава. Големина на пакетот : Околу 27 х 22 х 6см. �

DEN 2.33

Биоразградливи Садови За Расад : тресет садови можат да апсорбираат од и почвата. Може да биде за пченич�

DEN 1.00

Смола Хороскопски зајак фигурини се направени од смола материјал, кој не е скршен и може да се користи д�

DEN 191.84

Повеќекратен опсег на употреба : убавиот црвен биволски кариран врв За Новогодишна елка е погоден За Бо�

DEN 556.80

Идеални Врвни Светла На Дрвјата : горни Светла На ангелско дрво со кабел од 9,8 Стапки, со прекрасен сјаен