.

.

Попуст
StopSignsandmore - Калифорнија приватна сопственост Нема паркинг CVC Дел 22658 знак - 12x18 - рефлексивни | Алуминиум без 'рѓа

StopSignsandmore - Калифорнија приватна сопственост Нема паркинг CVC Дел 22658 знак - 12x18 - рефлексивни | Алуминиум без 'рѓа

DEN 335.20

Износот
Залиха

Нашите знаци за паркирање и имот се изработени од без 'рѓа, тежок мерач, траен алуминиум. Нашите знаци за паркирање и имот се направени со рефлексивни плочи од 3 метри инженер и 3 метри мастила. Нашите знаци за паркирање и имот се оценети за 3М ​​најмалку 7 години без услуга. Нашите знаци за паркирање и имот имаат дупки дупчат во горниот и долниот центар за лесно монтирање. Нашите знаци за паркирање и имот се изработени од без 'рѓа, тежок мерач, траен алуминиум. Нашите знаци за паркирање и имот се направени со рефлексивни плочи од 3 метри инженер и 3 метри мастила. Нашите знаци за паркирање и имот се оценети за 3М ​​најмалку 7 години без услуга. Нашите знаци за паркирање и имот имаат дупки дупчат во горниот и долниот центар за лесно монтирање. Приватна сопственост Нема знак за паркирање со код за возила во Калифорнија 22658 - 12x18 - рефлексивни паркинг за паркирање и знаци на алуминиумски мерачи без 'рѓа, кои се достапни од стопсовите. Знак гласи : Приватна сопственост. Без паркирање. Неовластените возила ќе бидат влечени на трошок и ризик на сопственикот на возилото. C.V.C. Дел 22658.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

MUTCD во согласност : Овој знак е дизајниран да го исполни прирачникот за униформни спецификации за контро

DEN 784.00

Мерки на табла 20 "x 14" Изработено од трајна пластика Дупки за монтирање на аголот Запишување со маркер за

DEN 2.00

Специјален дизајн : Знакот за автомобилски возачи на Juststop е направен со црно црвено букви што совршено с

DEN 89.92

Мерки на плакард 103 / 4 "x 103 / 4" Постигна поддршка за брзо опаѓање и примена Дебела печатена матна површина

DEN 383.20

Повеќето знаци одат на Uканал или квадратни метални места Сертифициран од 3М, сертифициран број : 16127689...

DEN 1.33

Печатено со „стоп“ од двете страни, овој лесен, траен алуминиумски знак е лесен за носење и маневрирање

DEN 111.84

Одбор за знаци на област за пушење Неговиот знак „област за пушење“ е јасно дека пушењето е дозволено в

DEN 0.67

Безбедност на свеста Инсталација Ние правиме знаци повеќе од 100 години во САД Инсталација Знаците имаат

DEN 0.67

Издржлива конструкција Лепило назад Отпорен на временски услови ОСХА, Калоша и ЦМАА во согласност...

DEN 127.52

✅ Мора да носите знак за маска заедно со вашите 6 тина социјални распределби на подот и други знаци на ка

DEN 1.67

Материјал : Знакот за контрола на сообраќајот е направен од стандарден алуминиум што има печен емајл од

DEN 560.00

Направено во САД : Ние користиме само врвна опрема и квалификуван американски труд за производство на н�

DEN 143.84

Оваа уникатна големина дава можност за текстот да се истакне и лесно да се разбере без да се создаде агр�

DEN 153.60

Алуминиумските композитни панели (споредливи со Дибонд) обезбедуваат одлична издржливост во надворешн

DEN 3.00

Мерки на плакард 103 / 4 "x 103 / 4" Постигна поддршка за брзо опаѓање и примена Дебела печатена матна површина

DEN 3.00

Смело прикажување упатства и предупредувања со етикети чувствителни на притисок Етикетите се дизајнир

DEN 319.20

Издржлив винил Социјалните распарчувања на подот се направени од винил од нелизгање од 18 милји со винил