.

.

Попуст
Супер Лизгачи 9 1/2 х 5 3/4 ЕДНОКРАТНО Хл Тежок Мебел Подвижни Лизгачи за Тепих, Тврдо Дрво, Линолеум, Плочка, 8 Бонус 1 Самостојни Лизгачи, Беж

Супер Лизгачи 9 1/2 х 5 3/4 ЕДНОКРАТНО Хл Тежок Мебел Подвижни Лизгачи за Тепих, Тврдо Дрво, Линолеум, Плочка, 8 Бонус 1 Самостојни

DEN 319.84

Износот
Залиха

ПРЕМЕСТИ МЕБЕЛ ЛЕСНО-се Движат мебел може да биде најлошиот дел од потег или реконструирам, но не и со овие обновливи супер лизгачи мебел двигатели. Тие се еднократно, исто така, за да можете да ги отстраните откако ќе ги преместите предметите за да ги користите повторно и повторно, или да ги оставите на место за идно движење или чистење – да, не само вие сакате да го преуредувате мебелот на секои неколку месеци. Едноставно ставете ги под вашите големи, тешки предмети за брзо и лесно преместување и на тепих и на тврди површини во вашиот дом. ДИМЕНЗИИ - секој лизгач мери 9 1/2 "х 5 3/4". Тврдото пластично дно, исто така, ги штити вашите површини со тепих од оштетување предизвикано од поместување на мебелот. Користете ги на сите ваши омилени предмети, вклучувајќи маси, софи, кревети, комоди, лежалки, тешки апарати и многу повеќе. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-Едноставно ставете го секој лизгач под аглите или рабовите на вашето парче мебел по избор и лизгајте со леснотија!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 127.84 -50 %

Едноставно ставете лизгач за мебел под големиот мебел за да се лизнете преку површини со тепих ●УСЛУГИ

DEN 143.84 -50 %

Подароци За Затоплување За Денот На Матер Бидејќи лизгачот е мал кујнски апарат што многу семејства чес

DEN 0.33 -50 %

ДАЛИ ВАШИОТ МЕБЕЛ Е ПРЕМНОГУ ТЕЖОК ЗА ЛЕСНО ДВИЖЕЊЕ? ДАЛИ ГИ ГРЕБЕТЕ ПОДОВИТЕ ДОДЕКА ГО ПОМЕСТУВАТЕ МЕБ�