.

.

Попуст
Suyep Ratchet Терминал Рака Стегање Клешти Алатки HS-6M

Suyep Ratchet Терминал Рака Стегање Клешти Алатки HS-6M

DEN 2.00

Износот
Залиха

Со уред за крцкање, практично работење и фино спречување на ' рѓа.Дизајнот е уникатен поради мала тежина и заштеда на енергија. Прикачен уред за крцкање, лесна работа, ефект против ' рѓа. При цврсто стегање, силата на зафаќање рамномерно ќе се пренесе на целиот дел од терминалот за стегање. Поради разумен дизајн во согласност со принципот на инженерство на човечко суштество, тежината на клештите е само 350гр, а должината е само 250мм. стегање на животот до 10.000 пати повеќе. Име на производ : Алатки За Клешти За Стегање На Рацете Hs-6 M Опсег На Примена : За капаче за Стегање(изолирани затворени терминали) Капацитет На Стегање : 1,5-10mm2 AWG : 15-7 Должина : 250mm Тежина : 0,35 Kg.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Вкупна должина : 230 / 190 (мм)Карактеристики : жица сечење вилица полиранстил : Кинеска Тежина : 350 / 550 (г)рачк�

DEN 2.33

Ratchet Телемастер Модуларен Приклучок Стегање Алатка За спарени проводници Прескокнувачка верзија на по�

DEN 14294.40

● Ставка : Комплет За Алатки За Стегање Безжични ● Тип На Рачка : Директно ✅ Макс Сила На стегањеСтегач :

DEN 1.00

Алатка За Отстранување ДРКR1 : Алатки специјално дизајнирани за безбедно отстранување на жиците од терм�

DEN 15679.84

Обезбедивме производи и услуги на бројни компании во нашата индустрија ●Прво Клиент Ако не сте сигурни

DEN 1345.60

Широка ПРИМЕНА : стегач за навртки за чекан може да се примени во соларни врски, градинарски трактори, ко

DEN 1375.84

Се одликува со стврднати челични сечила, улов на палецот дизајниран за работа со една рака и контурна гу

DEN 387.04

Висококвалитетен Материјал : Клештите за Стегање се изработени од висококвалитетен материјал челик, из

DEN 1781.12

30" Алатка За Нишање, Рачен Менувач за Жичано Јаже и Кабел 30 "Алатка За Нишање, Рачен Размавта за Жичано Ја�

DEN 638.56

1x високо крајот кабел тестер, 1x стегање алатка, 2x шрафцигери, 1x удирање алатка, 1x фиксна линија во собата,

DEN 1302.40

Ротенбергер 12426 3 / 4" Рачен Стегач (12") е вистински производ На Ротенбергер Овој пар СТЕГАЧИ ЗА ПЕКС е изра�

DEN 3.00

€ Lug, 8 ga, 1 / 4 In, Crimp / Лемење, PK25 € Мерач : 8 ga ● Големина на обетка : 1 / 4 инчи ● Тип На Поврзување : Стегање / Ле

DEN 10400.00

1.Опремен со стандарден акрилен капак за побезбедно работење 2 Со функцијата за самозаклучување, се прав

DEN 3.33

Опсег на стегање : 0,251мм2 / 2317авг, за конектор 2,54 мм 3,96 мм КФ2510 Димензии : AWG23 17 Должина : 190mm / 7.48 во, Тежина : 0

DEN 479.84

Висококвалитетни материјали за вашата безбедна работа употреба ● Прилагодлива компресија на стегање :

DEN 1341.76

Висококвалитетните стандарди за стегање обезбедуваат повторени дејства на стегање Прилагодливата стр

DEN 575.84

Шестоаголен Профил На Стегање со шест назабени површини за стегање создадени од 6 синхроно управувани в

DEN 1201.60

неизолирани отворени приклучоци од типот на приклучок (ширина од 4,8 + 6,3 мм) од 1 / 6415 / 64 "(0,5 6,0 мм2) i nsuled терм

DEN 1.67

Ако ви требаат дополнителни матрици за стегање, ве молиме побарајте Музата КТ08 за 1 / 8" умира, Музата КТ13 �

DEN 319.84

Терминален Асортиман за намалување на топлина (120 парчиња) Ицримп Поддржан Висок Квалитет : Задебелена П

DEN 3.00

Име на брендот на кој можете да му верувате Професионални алатки одделение Исполнување или надминување

DEN 199.20

9 Во Пакетот Листа : 1 х Удар Надолу Алатка Одличен Материјал : металните компоненти се формираат со висок

DEN 602.88

Гаранцијата на производителот не може да се примени Лесен и тенок дизајн Исто така, како ВДЕ верзија...