.

.

Попуст
Светилка за кристална маса со ламба за допир на батеријата што може да се полни безжичен допир со далечинска роза, предводена ноќно светло расположение светло со б?

Светилка за кристална маса со ламба за допир на батеријата што може да се полни безжичен допир со далечинска роза, предводена

DEN 303.84

Износот
Залиха

И, тоа е со USB функција што може да се полни, тогаш можете да ја донесете насекаде без да се грижите за приклучување. Кул ноќно светло расположение светло подароци за деца за семејство и пријатели. Ако е така, само дојдете да ја видите нашата ламба за кристална маса, која е прекрасна и зачудувачка. Кристална маса роза ламба со контрола на допир. Исто така, можете да ја осветлите ламбата со кабел за напојување. Willе ви се допадне драматичниот ефект што го создава на која било површина на која се наоѓа и ќе ви помогне целосно да се потопи во вашите уметнички светови. Кристална маса роза ламба со далечински управувач. Амбиентална светлина со промена на 16 бои. Далечински управувач. Кристална маса роза ламба со батерија што може да се полни. ✨ Не може да се полни, лесен и USB : Кристалната ламба е изработена од компјутер и транспарентен акрилик, што е јасно, издржливо и не е лесно да се оштети. Преносна и безжична ламба, за да можете да ја ставите на кое било место.✨ Pretty Crystal Table Larm со прекрасни ефекти на роза : Светилката за кристална маса е со исклучителен изглед, одличен дизајн, модерен и деликатен, 16 бои што се менуваат опција, правејќи обрасци на роза, многу убави. Дали барате кул ламба за маса за кревет, дневна соба или убаво светло за расположение со убави ефекти за прекрасна атмосфера или кажете ноќно светло како подарок за деца, пријатели, семејство или себе?. (Бонус, ние испраќаме приклучок за напојување за да одговара на кабелот за напојување за вашата попогодна употреба). Стилски додаток во секоја просторија!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 367.84

Бесплатна испорака по нарачки над CAD C 28 $ Модна иновативна уметничка атмосфера светлина во кревет дизај�

DEN 0.67

Додадете малку топла атмосфера во вашиот дом Месечината ламба е популарна за неговиот уникатен дизајн �

DEN 2079.84

Сет на 2 Направено од семе од стакло, метал и јута јаже со модифицирана сенка на ткаенината на тапан...

DEN 0.67

Ви обезбедува три различни осветленост за да ги задоволите вашите различни потреби Исто така, тоа е иде�

DEN 2.33

【Цврст и компактен】 Со основата на дрвената дрва, страничната ламба за маса е цврста на нозете, а не лес

DEN 1.67

Телото за електро ламба со железна уметност, со употреба на железна уметност, електропланирано тело на �

DEN 367.20

Ние веруваме во квалитетот на нашите ламби со батерии за дома и задоволството на нашите клиенти е наш пр

DEN 1435.20

Мерки со висок 21,5 инчи и дијаметар од 14,5 инчи Има прекинувач за кабел и линија од 7 метри; Приклучоци во wal

DEN 336.00

Нежните движења на песок можат да го ослободат стресот, да ги релаксираат очите и да го зголемат трпелив

DEN 0.67

Стари месинг Интегрирана ЛЕР Не е затемнето 5 години гаранција Дневна соба, спална соба или канцеларија

DEN 3.33

Тој е погоден за различни стилови како што се американски класичен, европски луксуз и американска еднос

DEN 322.56

, Може да предизвика разлики помеѓу сликата и вистинската боја на производот, предмет на вистинската ра�

DEN 0.67

Афрог Пополнете го вашиот живот со страст и креативно Од предводените решенија за осветлување во индус