.

.

Попуст
Systemероне Андроид Систем АВТОМОБИЛ ДВД Навигација За Киа соренто 2014 со Стерео Радио Блутут ГПС УСБ ЛИНК Екран На Допир

Systemероне Андроид Систем АВТОМОБИЛ ДВД Навигација За Киа соренто 2014 со Стерео Радио Блутут ГПС УСБ ЛИНК Екран На Допир

DEN 620.80

Износот
Залиха

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 20-25 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобили) Лесни прекинувачки песни, канали и прилагодете ја јачината на звукот за да ги минимизирате одвлекувањата кога возите. Professionalероне Професионален Дизајн На Приклучок И Игра За Побрза И Полесна Инсталација Пристапете На Интернет Во Секое Време Вграден wifi модул, овој мултимедијален систем за автомобили може Да сурфа На Интернет користејќи го вашиот телефон како жариште. Додатоци : 1 x Главна Единица 1 x ISO Жици Темперамент 1 x RCA Кабел 1 x GPS Антена 1 x Алатка За Инсталација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2864.00

Годокс Канон Блицот На Камерата Го Прави секој каприц и желба постои директно копче подготвено за акциј

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост...

DEN 2.00

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртк�

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 1419.20

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен мик�

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ; (Батер

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 2.33

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

DEN 655.84

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�