.

.

Попуст
Т .В. Еванс Кордаж 70 - 201о Страничен Лакрос Стринг, 300 Стапки, Портокал

Т .В. Еванс Кордаж 70 - 201о Страничен Лакрос Стринг, 300 Стапки, Портокал

DEN 0.33

Износот
Залиха

Големина #3 (3/32") дијаметар. Калемот е 300 стапки. Висок квалитет. Произведено во САД. А #3 или 3/32" дијаметар најлон Страничен Стринг. Калемот е 300 стапки. Ова се користи за врзување мрежести џебови. Произведено во САД.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 516.64

Стандарден тип што може да се користи за широк спектар на цели Стандарден тип што може да се користи за ш

DEN 143.84

100% Гаранција За Задоволство На Клиентите Издржлив силен јаже од јута, тој е во средна дебелина и погоден

DEN 1582.40

Сисал Увезени Сисал е јаже од природни влакна Биоразградливи и економични влакна Нафта и хемиски слобо�

DEN 1334.40

4 нишки искривени јаже Манила е најсилно од сите јажиња со природни влакна Силно и рустикално јаже од ко�

DEN 2.33

ИЗДРЖЛИВ и ЦВРСТ : тој е многу цврст и мек за допир, не бледне ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Ова јаже може да се корис

DEN 2719.20

Наменето за нега на дрвја : Патентирана сплит на едниот крај за оптимално јаже лизга низ уредите како за�

DEN 232.32

Да се нанесува на прицврстувач како што се цевки за стегање, куки за закачување слики и Прстени Д. Мулти �

DEN 1.67

Антикаузи својстваПоради нивните антикапти својства, овие фитинзи работат извонредно за употреба на о�

DEN 183.84

Ако сметате дека не сме ги исполниле вашите очекувања од која било причина, контактирајте не и ќе сторим

DEN 3.00

Лесно за употреба на калем, канап нема да биде заплеткана едни со други, можете да ја намалите секоја дол

DEN 415.84

Може да се нанесува во повеќе прилики, како што се балкон , надворешни прилики итн Избрани природни влак�

DEN 159.20

Ние продолжуваме да живееме според мотото, Семпер Фиделис секогаш верен За време на производството, ма�

DEN 3.00

*L); 4 пакет клучни прстени, со која големина е 2мм х 30мм / 0,08 инчи x 1,18 инчи (t*d); 4 Пакет со приврзок за клучев�

DEN 1.33

Дијаметар на јажето Манила : 1,5 инчи, должина : 100 стапки Се користат високо квалитетни влакна...

DEN 127.84

?Меко Свилено Јаже : јажето е меко, свиленкасто и може да ја задоволи вашата секојдневна употреба и декор

DEN 163.20

Погоден за вашиот куфер, торба за багаж, шатор итн Дознајте повеќе начини да го користите Изработени од �

DEN 344.00

Големина : 0,2 инчи (6 мм) x 32 Број на производи : јажеб Големина : 0,2 инчи (6 мм) x 32 Број на производи : јажеб Сиг

DEN 3.00

Изработени од полипропиленски влакна кои се посилни, полесни и поевтини од природните влакна Нашето Ја�

DEN 1360.00

Одлично за врзување, церада, кампување, пакет, поправка На Тенди, управување Со Кабел, лов, завеса, Занает