.

.

Попуст
ТАКНЕКС Дежурен Појас+Чувар На Дежурен Појас

ТАКНЕКС Дежурен Појас+Чувар На Дежурен Појас

DEN 3.33

Износот
Залиха

Овој производ може да се извршува на нивна должност / битка / такти. Тоа може да се одржи до вашиот должност појас во место одлично. Овој Чувар На Дежурни Ремени одговара на ширината на ременот од 2"(50мм). Предвремено затворање. Овој систем на тока е различен, лесен за вклучување и исклучување и прави навистина задоволувачки звук. Ширината на најлонските мрежи на овој надворешен појас е стандардна 2,0 инчи. Овој систем на тока е различен, лесен за вклучување и исклучување и прави навистина задоволувачки звук. И лесно се отстрануваат доколку е потребно, но не толку лесно што можат случајно да се отстранат. Дизајниран за целосно поддршка на широк спектар на оптоварувања. Влажно Бришење Чисто.Лесно прилагодете ја големината преку затворањето на куките и петелките на крајот од ременот. Ширината на најлонските мрежи на овој надворешен појас е стандардна 2,0 инчи. Овој производ може да се извршува на нивна должност / битка / такти. Полимерната тока има ослободување од 3 точки за дополнителна безбедност од ненамерно ослободување, отпорна на кршење. И доволно вкочанет за поддршка НА опрема ЗА ДОЛЖНОСТ НА ЕДЦ, како што се лисици, држач за маг, футрола, торбички, опрема за капки, снимање на опсег итн. Алтернатива од основната опрема обезбедена од вашата компанија.Идеален за секој што работи во индустријата за извршување : Полициска Безбедност, Пожарникари ЕМТ, Офицери За Корекција, Шериф На Затворска Стража, Заменици Полицајци, Возачи На Брза Помош, Чувари итн. Како да се отвори : Стиснете два клипови со едната рака на горниот и долниот дел од бравата додека истовремено притискате копче на самиот преден дел од бравата за да се отвори.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 300.64

Полиестер Увезени Предвремено затворање Миење Раце Само [ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ] Тактичките трегери

DEN 3.00

Производ 1 : Торбичка За Алат за навртки и завртки вклучува внатрешен џеб Производ 1 : Горните страни на т�

DEN 3753.60

Овој појас за алатки е дизајниран со повеќе џебови, кои можат јасно да ги складираат или организираат ва

DEN 447.68

Договорена и деликатна, модерна атмосфера Повеќе џебови чувајте ги вашите предмети одделени и организи

DEN 2.33

Бидејќи најдобрата тешка вистинска врвна житна кожа се користи за производство на оваа торбичка со ала�

DEN 1449.60

Совршен за употреба во градината или како цвеќарница и е подеднакво корисен за уметник, може да го корис

DEN 411.36

Употреба : за електрична работа, внатрешна работа, внатрешна и надворешна работа Должина на ременот (при

DEN 383.68

?ЦЕЛОСНА ПРИЛАГОДЛИВА РАБОТНА АЛАТКА ПОЈАС : Должина : 55", Ширина : 2", одговара на половината 32"~ 51"...

DEN 1007.68

Најдобар Избор за Спротови} еластичниот ремен може да издржи 20 Применлива Сцена : Одличен секојдневен д�

DEN 2.67

Произведено во САД или Увезено Затворање на бравата Влажно Бришење Чисто Појас за преживување...

DEN 801.76

Работно оптоварување : 66,2 фунти (300 кг) (во рок од 272 кг за ремен за рака (вилушкар) Рпа2023 Големина На Произв

DEN 1.00

Добар Материјал : Издржливи задебелени најлонски ремени за долготрајна употреба Флексибилно Вклопувањ

DEN 221.76

тоа е мало и удобно,корисниците можат да го однесат насекаде ●Различни стилови На Дизајнирање●тешкиот

DEN 2.33

Стабилни и безбедни, куките за прицврстување на ременот ја прават вашата алатка лесна за носење кога ви

DEN 2.00

Тие одговараат на сите редовни димензии.●Удобни Прерамки Со Поместување трегерите ја распределуваат

DEN 0.67

Висина : 4,3 инчи (110 мм) Ширина : 2,4 инчи (60 мм) Боја : Сина Внатрешни Димензии : 3,5 инчи (88 мм) Тежина : 2,6 мл (68 гр

DEN 0.33

Фелко Обвивка Со Клип Ја Штити облеката додека обезбедува лесен пристап до работата Металниот клип со в

DEN 1.33

4 платно Отпорен на пламен, тврдо кожено дно Тунел јамка за лизгање преку појас Ги исполнува условите за

DEN 2.33

ДРЖАЧ ЗА ЧЕКАН со ЏЕБ за НОКТИ : Држач За Чекан со Прицврстување дизајниран за брзо вметнување ; Замав ди�

DEN 1.00

Е Алатка Појас Кука + Алатка Појас Прерамки Е Алатка Појас Кука + Алатка Појас Прерамки Е Алатка Појас Ку�

DEN 1.67

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал, издржлив ПОДАРОК : Погоден За граде�

DEN 808.00

Двоен кожен подмачкан појас за алат Двојно зашиени и заковани за максимална јачина Целосно прилагодлив

DEN 1.33

21 Џебови И Држачи За Алат Дизајниран Со Држачи За Рачни Специфични Алатки Обложените Две Торби Со Алати

DEN 2.33

Организаторот на торби за алати може добро да ги складира сите ваши алатки, како што се чекани, шрафциге�

DEN 5840.80

Оксидентална Кожа 5596xl Браун Индустриски Pro Електричар Сет Алатник Екстра Големи, Окцидентални Кожни То�

DEN 0.33

Погоден е за операции на голема надморска височина, автоматска поправка и индивидуални индивидуални оп